Polijas MMA federācija: Mums ir vairāki puiši, kuri Briedi ar elkoņiem “izslēgs” jau pirmajā raundā

Mairis Briedis, Kšištofs Glovackis, sportazinas.com
Mairis Briedis un Kšištofs Glovackis |
Foto: LETA/Ieva Makare

Polijas MMA jeb jauktās cīņas mākslas federācija izaicinājusi uz cīņu Latvijas vadošo bokseri Mairi Briedi, kurš aizvadītajā nedēļas nogalē Pasaules boksa supersērijas pusfināla duelī jau trešajā raundā nokautēja Polijas sportistu Kšištofu Glovacki.

“Noskatījāmies maču starp Glovacki un Briedi. Jāsaka, ka mums ir vairāki puiši, kuri ar elkoņu paņēmieniem latvieti “izslēgtu” jau pirmajā raundā. Mairi, vai vēlies cīnīties? Vari izvēlēties pretinieku no 84 kilogramiem un uz augšu!”

Jau ziņots, ka Briedis ar iespaidīgu nokautu naktī uz svētdienu Pasaules boksa supersērijas pirmā smagā svara pusfināla ietvaros nokautēja poli Glovacki. Otrajā raundā latvietis izpildīja vairāku sitienu kombināciju, kā rezultātā noguldīja Glovacki “uz dēļiem”. Trieciens polim bija pārāk smags, lai viņš spētu atgriezties cīņā, bet Briedis dueli pabeidza trešajā raundā.

Ažiotāžu izraisīja notikušais otrajā raundā. Glovackis kādā no epizodēm, kad Briedis bija noliecies, iesita latvietim pa pakausi, bet Briedis atbildēja ar sitienu ar elkoni pa poļa žokli. Sacensību organizators Kalle Zauerlands sacīja, ka abi paņēmieni bija “netīri”, kamēr Briedis izteicās, ka sitiens nemaz nebija tik spēcīgs un viņš tikai gribējis parādīt Glovackim, ka tā rīkoties nedrīkst.

Savu vainu nenoliedza arī Glovackis. “Jā, tā bija, bet tas bija viegls sitiens cīņas karstumā. Un tas bija ar dūri, nevis elkoni. Nenoliedzu, ka izdarīju sitienu pa pakausi, bet negaidīju, ka man tā atmaksās. Ko tādu nebiju nekad redzējis. Tagad to esmu piedzīvojis. Vēlreiz varu pateikt, ka vēlos revanšu.”

Zīmīgi, ka Briedis jau pēc otrā raunda beigām izpildīja divus spēcīgus sitienus Glovackim. Tiesneši abus bokserus neizšķīra, kas, iespējams, notika tādēļ, ka klātienē bija liels troksnis. Briedis arī pēc cīņas atzina, ka viņš dzirdējis gongu, taču sitienus izpildīja tik un tā.

Glovacka treneris Fjodors Lapins arī atklāja, ka šobrīd jau divi juristi izskata iespēju iesniegt cīņas apelāciju, taču sacensību organizators Kalle Zaurelands pēc cīņas norādīja, ka šādi protesti parasti ne pie kā nenoved. “Nedomāju, ka šādas situācijas dara godu Muhameda Ali trofejai,” noslēdza Lapins.

5
Tavs viedoklis

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Visvaldis MaļuginsKitaRolandsZviedrijaJanka Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Janka
Viesis
Janka

Poļi laikam aizmirsuši,ka briedis ir labs arī K1!
Elkonis ir nostrādājis un ir ažiotāža par un ap Briedi!

Zviedrija
Viesis
Zviedrija

Poļi ir indīgi ja godīgi sakot nedaudz pretīga tauta nagļaki,bezkaunīgi ne visi bet daudzi es kopā strādāju ar 5 gabaliem . Sodien uz manis skatijās ar šķību aci un iekšā vārās.

Rolands
Viesis
Rolands

Kurvas cepas tagad 😆😆

Kita
Viesis
Kita

Kārtējo reizi poļi atgādina, cik neadekvāta, naidīga tauta viņi bija, ir un būs. Nekad nav mācējuši pieņemt kritiku vai zaudējumu. Visur meklē zemūdens akmeņus un veidus kā ieriebt. Nu nav viņiem pilns rublis, kaut kāda poļu princese pakaprīzējās boksa ringā, dabūja pelnīti pa muti un tagad varens skandāls, ir ko vainot, ir ko apdirst. Polis ir tik stulbs atzīstoties, ka nav gaidījis, ka viņam pret KĀRTĒJO netīro paņēmienu atbildēs tik pat netīri. Palasot komentārus youtube – 99% ir par to, ka saņēma pēc nopelniem. Īpaši sajūsmā ir krievi, kuru bokseris Glowackis tikpat netīri t.s. “cīņas karstumā” boksēja. Tad ni dabūja… Lasīt vairāk »

Visvaldis Maļugins
Viesis
Visvaldis Maļugins

Glovackis jau pirms cīņas neslēpa, ka tas būšot karš no viņa puses. Karā lieto, kā zināms, jebkurus līdzekļus. Tātad, ja Mairis neatbildētu, tad iespējams viņš pats šodien būtu slimnīcā komā, bet Glovackis supersērijas finālā un visa poļu prese sajūsmā bļautu, ka viss ir kārtībā. Padomājiet, Glovacka sitiens Mairim pa pakausi tika izpildīts ar milzīgu atvēzienu, pie kam tas nebija ne ar ko izprovocēts, tātad jau iepriekš ar vēsu prātu gatavots, bet Maira atbilde bija spontāna, apdraudēta cilvēka reakcija uz bīstamu, aizliegtu sitienu. Mairis pat neredzēja, kur ir Glovacka galva vai žoklis, paskatieties video. Tālāk video ir skaidri redzams, ka Glovacka… Lasīt vairāk »