Pols atkal nokautē savu pretinieku un izaicina Kanelo

03/03/2024 11:47
Nokopēts
Džeiks Pols

Interneta personība un bokseris Džeiks Pols (9-1) aizvadītajā naktī izcīnīja vēl vienu uzvaru, jau pirmajā raundā ar nokautu pieveicot Raienu Burlendu (17-3).

Jau no pašas cīņas sākumu iezīmējās tas, ka Pols ir prasmīgāks boksa tehnikā. Viņš bija ļoti agresīvs un nevilcinājās, lai pabeigtu cīņu jau pirmajā raundā. Pie pirmās iespējas viņš nokautēja Burlendu un svinēja panākumu.

Tikmēr pēc cīņas Pols, sniedzot savu komentāru, uz dueli izaicinājis Meksikas bokseri Saulu Kanelo Alvaresu (60-2-2), kurš ir pirmais un līdz šim vienīgais bokseris vēsturē, kurš kļuvis par neapstrīdamu čempionu otrā vidējā svara kategorijā. “Kanelo, beidz čīkstēt, es zinu, ka vēlies šo. Tā būs cīņa Puertoriko pret Meksiku. Es gribu Kanelo. Esmu šī sporta galvenā seja. Kurš vēl dara boksa labā vairāk par mani?”

Pols iepriekšējos panākumus izcīnījis pret tādiem pretiniekiem kā Andrē Augustu, MMA cīkstoņiem Benu Askrenu, Taironu Vudliju, Andersonu Silvu un Neitu Diazu, bijušo basketbolistu Neitu Robinsonu un citu interneta personību “AnEsonGib”. Vienīgo zaudējumu Pols piedzīvoja pret Tomiju Fjūriju, titulētā Taisona Fjūrija pusbrāli.

Komentāri

  • martins
    03/03/2024 18:32

    Briedim pēc Opetajas jāmēģina vēlreiz izsaukt Džeiku. Nopelnītu labi.

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām