Pols atkal tiek galā ar UFC leģendu un pārliecinoši pārspēj Diazu (VIDEO)

06/08/2023 09:33
Nokopēts
Džeiks Pols un Neits Diazs

Interneta personība un bokseris Džeiks Pols (7-1) aizvadītajā naktī ASV pilsētā Dalasā ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu (97-92, 98-91, 98-91) pārspēja MMA cīkstoni Neitu Diazu (21-13 MMA, 0-1 boksā).

Savas karjeras laikā pieveicis tādus leģendāros UFC cīkstoņus kā Andersonu Silvu, Taironu Vudliju un Benu Askrenu, bet iepriekšējā cīņā pret Taisona Fjūrija brāli Tomiju piedzīvojis karjerā pirmo zaudējumu, šoreiz 26 gadus vecais Pols aizvadīja savu pirmo 10 raundu cīņu. Viņš spēkojās ar bijušo UFC zvaigzni Diazu – veterānam vairs nav spēkā līgums ar vadošo MMA organizāciju un šī bija viņa debija boksā.

Jau dueļa sākumā izskatījās, ka Diaza debija varētu noslēgties jau pirmajā raundā – Pols veica vairākus jaudīgus uzbrukumus, nostādot Diazu visai neapskaužamā situācijā. Tomēr Diazs, līdzīgi kā savā MMA karjerā, unikālā veidā spēja šo spiedienu izturēt. Diazs sāka veiksmīgāk aizstāvēties, taču ilgu laiku nespēja atbildēt ar sitieniem, kas varētu sagādāt problēmas Polam.

Ceturtajā un piektajā raundā Diazs, kurš Dalasas arēnā bija izteikts fanu mīlulis, tomēr kļuva agresīvāks un sāka “spēlēt uz publiku”, vienubrīd tēlojot, ka Pola veiktie sitieni it kā viņam sāpētu, bet jau piektā raunda laikā šī tēlošana dārgi maksāja, jo Pols atkal veica vairākus jaudīgus uzbrukumus. Arī cīņas turpinājums bija viļņveidīgs – Pols visai droši kontrolēja cīņas gaitu, Diazs ar dažiem enerģijas spurtiem ļāva atkal faniem sākt priecāties, taču Pols, neskatoties uz viegli pamanāmo nogurumu savas pirmās 10 raundu cīņas izskaņā, galu galā svinēja drošu uzvaru.

“Es viņu būtībā nokautēju katru raundu, kamēr viņš uzvarēja varbūt vienā raundā. Bet Neits ir īsts kareivis,” pēc cīņas sacīja Pols. “Es viņu pirmajā raundā smagi ievainoju, bet viņš turpināja uzņemt tik daudz sitienu un nākt pretī. Taču liela loma šajā panākumā ir manai komandai un fiziskajai sagatavotībai – tikai savā astotajā cīņā aizvadīju 10 raundus, tas ir kaut kas nedzirdēts. Boksējos tikai trīs gadus un pārspēju UFC leģendu.”

Pols martā parakstīja līgumu ar MMA organizāciju “Professional Fighters League” (PFL) organizāciju. “YouTube” zvaigzne tuvākajā laikā varētu piedzīvot savu MMA debiju – viņš izaicināja Diazu aizvadīt revanša cīņu PFL ietvaros par 10 miljoniem dolāru.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.33
4.2
1.7
3.1
3.7
2.15
5.25
3.75
1.66
3.7
3.3
2.05
2.1
3.5
3.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām