Pols nesatraucas par cīņu pret Taisonu: Man ir dzelzs zods!

22/03/2024 18:57
Nokopēts
Džeiks Pols

Interneta personība un bokseris Džeiks Pols (9-1) komentējis gaidāmo cīņu pret boksa leģendu Maiku Taisonu (50-6).

Iepriekš vēstīts, ka 57 gadus vecais Taisons šogad atgriezīsies ringā, lai 20. jūlijā Ārlingtonā, Teksasas štata pilsētā, kur ikdienā savas spēles aizvada NFL komanda Dalasas “Cowboys”, aizvadītu boksa cīņu pret Polu.

Vēl nav zināms, vai tā tiks skaitīta kā profesionāla vai paraugcīņa, taču starp visām iesaistītajām pusēm jau ir panākta vienošanās, savukārt duelis tiks translēts “Netflix”, kļūstot vien par trešo sporta notikumu, kas tiks pārraidīts šajā televīzijas straumēšanas platformā.

“Vēlos redzēt, Maik, cik spēcīgi tu sit. Tu esi “dzelzs Maiks”, bet man ir dzelzs zods. Cilvēki zina, kā es situ, un domāju, viņi nenovērtē manu spēju tikt galā ar Taisona spēku, kas šo cīņu padara par interesantu. Es neuztraucos, vienkārši nevaru sagaidīt, kad došos ringā, lai ieraudzītu Maiku un veltīt viņam sasodīti nāvējošo skatienu,” teica Pols.

56 gadus vecajam Taisonam šī būs atgriešanās ringā pēc nepilnu četru gadu pārtraukuma. 2020. gada novembrī Taisons aizvadīja pārbaudes cīņu pret Roju Džounsu junioru, kas noslēdzās neizšķirti. Taisons pēdējo oficiālo cīņu aizvadīja 2005. gadā, kad viņš zaudēja Kevinam Makbraidam.

Taisons ir viens no visu laiku slavenākajiem planētas bokseriem. Viņš profesionālajā karjerā aizvadīja 58 cīņas, uzvaras gūstot 50 no tām, bet 44 bija ar nokautu. Taisons 20 gadu vecumā kļuva par visu laiku jaunāko pasaules čempionu smagsvaru kategorijā, pievēršot sev milzu uzmanību pasaules mērogā.

Tikmēr 27 gadus vecais Pols pēdējos gados ir kļuvis par vienu no ietekmīgākajiem personāžiem boksa pasaulē. Lai gan Pola ietekme boksā tiek vērtēta visai pretrunīgi, viņš ir “pavēris durvis” boksā iesaistīties citām interneta personībām, kā arī pat citu sporta veidu pārstāvjiem.

Savas profesionālās boksera karjeras laikā Pols ir pieveicis tādas MMA leģendas kā Benu Askrenu, Taironu Vudliju, Andersonu Silvu un Neitu Diazu, bijušo basketbolistu Neitu Robinsonu un interneta personību “AnEsonGib”. Pēdējās trīs no četrām cīņām Polam gan bijušais pret “īstiem” bokseriem – piedzīvots zaudējums pret Tomiju Fjūriju, titulētā Taisona Fjūrija pusbrāli, kā arī pieveikti amerikāņi Andrē Augusts un Raiens Burlends.

Bokss nebeidz pārsteigt – leģendārais Maiks Taisons cīnīsies ar Džeiku Polu

Komentāri

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām