Poļu boksera Cesļaka promouteris: Viņš ir gatavs cīnīties ar Briedi jebkurā pasaules vietā

14/06/2021 18:59

Polijas boksera Mihala Cesļaka (21-1, 15 KO) promouteris Zbigņevs Ratinskis sarunā ar portālu “ringpolska.pl” atklājis, ka viņa klients ir gatavs aizvadīt titulcīņu pret latvieti Mairi Briedi (27-1, 19 KO) jebkurā pasaules vietā.

Briedis septembra beigās Minhenē Pasaules boksa supersērijas (WBSS) finālcīņā uzvarēja kubieti Junielu Dortikosu un ieguva Muhameda Ali trofeju, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svarā un žurnāla “The Ring” jostu. Pēc uzvaras turnīrā Briedis publiski paziņoja par nodomiem pāriet supersmagajā svarā, taču šo ieceri tik ātri vēl neizdosies īstenot, jo IBF čempionu jostas turētāju informējusi par nepieciešamību aizstāvēt savu titulu pret obligāto pretendentu poli Mihalu Cesļaku.

“Vasaras beigas vai agrs rudens sākums būtu pēdējais brīdis, kad tiks aizvadīta nākamā cīņa,” Brieža plānus sarunā ar ziņu aģentūru LETA atklāja Raimonds Zeps, kurš norādīja, ka piektdien IBF arī noteikusi obligāto pretendentu. “Nākamais pretinieks būs Cesļaks. Šobrīd visas iespējas ir atvērtas,” par Brieža iespējamo svara kategorijas maiņu saka Zeps. “Mēs vēlāmies vienu, bet jāsaprot reālās iespējas. Nevaram ar galvu skriet sienā. Maira plāns aizvien ir pāriet uz supersmagsvariem.”

“Mēs ar Briedi sazināsimies pirmdien [14. jūnijā],” teica Cesļaka pārstāvis. Komentējot informāciju par honorāru, Ratinskis apstiprināja, ka runa ir par vienu miljonu dolāru, taču komanda ir Cerņaka gatava pārrunām. “Bet es domāju, ka viņš atteiksies – tāda ir mana informācija.”

Komentējot cīņas norises vietu, Ratinsksis teica, ka doties uz Latviju Cesļaks būtu gatavs tikai tajā gadījumā, ja runa būtu par lielu naudu. “”Polsat” šo cīņu vēlētos Polijā, bet nepieciešamības gadījumā esam gatavi duelim jebkurā pasaules vietā. Protams, ka mēs dotu priekšroku dueļa aizvadīšanai Polijā.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…