Popovičs atkal tirgo māju – titulētais treneris pošas uz “Nets”?

Gregs Popovičs
Gregs Popovičs | Foto: Tony Gutierrez, STF / Associated Press

Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Bruklinas “Nets” izskata iespēju galvenā trenera postenim piesaistīt ilggadējo Sanantonio “Spurs” stūrmani Gregu Popoviču. Šobrīd parādījusies informācija, ka trenera Sanantonio māja atkal tiek pārdota.

Popovičs mēģināja savu īpašumu Sanantonio pārdot jau 2019. gadā, taču tas tika izņemts no tirgus 2020. gada 1. janvārī. Tagad mājoklis atkal ir tirgū ar zemāku cenu, reizē, kad tiek baumots, ka Popovičs ir kandidāts uz darbu “Nets” vienībā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka “Nets” ģenerālmenedžeris Šons Markss galvenā trenera izvēles procesam piesaista arī vadošos komandas spēlētājus, piemēram, Kevinu Durantu, Kairiju Ērvingu, Spenseru Dinvidiju un Karisu Levertu.

71 gadu vecais Popovičs ar “Spurs” komandu nemainīgi strādā kopš 1996.gada. Šajā sezonā “Spurs” pirmo reizi pēc 22 gadu pārtraukuma nespēja iekļūt izslēgšanas turnīrā, kā arī pirmo reizi kopš Popoviča pirmās sezonas Sanantonio vienība sezonu noslēdza ar negatīvu bilanci.

Popovičs ir viens no pieciem treneriem līgas vēsturē, kas par čempionu kļuvis vismaz piecas reizes. Izslēgšanas spēļu turnīram “Spurs” vienība viņa vadībā nekvalificējās vienīgi 1996./1997.gada sezonā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par