Popovičs: Neviens neuzvar vienmēr

Gregs Popovičs, sportazinas.com
Gregs Popovičs | Foto: USA Basketball

ASV basketbola izlases galvenais treneris cer, ka neveiksme pārbaudes mačā pret Austrāliju atgriezīs viņa komandu uz zemes.

Jau ziņots, ka šorīt ASV valstsvienība vairāk nekā 52 tūkstošu skatītāju klātbūtnē piekāpās Austrālijai ar 94:98, piedzīvojot pirmo zaudējumu kopš 2006. gada Pasaules kausa pusfināla.

“Tā nav tikai ceturtā ceturtdaļa, mēs nespēlējām labi visu maču, pieņēmām sliktus lēmumus,” atzina treneris. “Kaut ko šādu mēs gaidījām, jo spēlētāji joprojām iepazīst sistēmu. Austrālija pasniedza mums lielisku mācībstundu un parādīja, ko nozīmē spēlēt šajā līmenī. Mūs jāizdara secinājumi un ceru, ka mēs iemācīsimies no šī zaudējuma,” turpināja speciālists.

Par vienu no panākumu autoriem Austrālijas izlasē kļuva Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Sanantonio “Spurs” spēlētājs Petijs Milss, kurš iemeta 30 punktus. Ikdienā Popovičs un Milss strādā kopā, jo pieredzējušais speciālists ir “Spurs” galvenais treneris.

“Viņš bija lielisks. Austrālija labi cīnījās abās laukuma pusēs, viņi visu darīja pareizi un tika atalgoti ar uzvaru. Jau pirms iepriekšējā mačā teicu, ka Petijs ir sāpes pakaļā,” savdabīgu komplimentu izteica Popovičs. “Esmu priecīgs par viņu. Milss ir fantastisks cilvēks, lielisks laukumā un vēl labāks ārpus tā.”

“Zaudējums rāda, kas mēs esam, mums jāspēlē labāk. Neviens neuzvar vienmēr. Esam pacietīgi strādājuši un lai kas notiktu, mēs tiksim ar to galā. Tagad vienkārši ejam tālāk,” noslēdza 70 gadus vecais amerikānis.

Pēdējo pārbaudes cīņu ASV aizvadīs 26. augustā pret Kanādu.

Šī gada Pasaules kausa izcīņa notiks Ķīnā no 31. augusta līdz 15. septembrim. ASV sacensību ietvaros grupu turnīrā spēkosies ar Turcijas, Čehijas un Japānas komandām. Savienoto valstu izlase ir divu iepriekšējo Pasaules kausu čempione.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par