Popovičs par neiekļūšanu “play-off” pirmo reizi 23 sezonu laikā: Nav jēgas kavēties atmiņās

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sanantonio “Spurs” galvenais treneris pēc tam, kad komanda pirmo reizi 23 sezonu laikā neiekļuva izslēgšanas spēlēs, izteicās, ka nav vērts gremdēties atmiņās.

Jau ziņots, ka Sanantonio “Spurs” vienība aizvadītajā naktī piedzīvoja zaudējumu pret Jūtas “Jazz” ar 112:118, noslēdzot sezonu 11. vietā Rietumu konferencē un netiekot pie iespējas spēlēt “play-in” sērijā par astoto pozīciju Rietumos.

“22 sezonu ilgā sērija? Par ko jūs runājat? Vai jūs par to runājāt arī pirms tam, vai tas palicis svarīgi tikai tagad, kad beidzies?” Popovičs visai uzvilktā tonī pēcspēles intervijā sarunājās ar mediju pārstāvjiem. Tomēr tad Popoviča balss atmaiga, un viņš teica: “Es tikai ar jums jokojos.”

“Spurs” izslēgšanas turnīrā spēlēja 22 sezonas pēc kārtas, kas ir dalīts NBA rekords. Tikpat sezonas pēc kārtas no 1950. līdz 1971. gadam izslēgšanas turnīrā spēja iekļūt arī Sirakjūzas “Nationals”, kas šīs sērijas laikā 1964. gadā pārtapa par Filadelfijas “76ers”.

“Sērija daudz cilvēkiem, iespējams, bija ļoti svarīga, bet man nepatīk kavēties pagātnē. Tas, kas notiek šodien, ir daudz svarīgāk. Svarīgs ir moments, kurā tu atrodies, ko tajā nolem darīt. Es uzskatu, ka skatīšanās uz pagātni pie nekā laba nenoved.”

“Man nevarētu būt vairāk vienalga par to. Es esmu saviļņots par to, kā viņi spēlēja. Viņiem nebija var teikt nekādu iespēju iekļūt šeit, tomēr ar gribasspēku viņi sevi pierādīja. Šo jauno bērnu attīstība ir lieliska, šis ir labākais līmenis, kādā šogad esam spēlējuši,” teica 71 gadu vecais “Spurs” treneris.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par