Popovičs: Prezidents Tramps ir bezkaunīgs gļēvulis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Sanantonio
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Sanantonio "Spurs", uzskata vienības galvenais treneris Gregs Popovičs

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Sanantonio “Spurs” galvenais treneris nekad nav kautrējies izteikt savas domas par ASV prezidentu Donadu Trampu. Līdzīgi notika arī pirmdien, kad speciālists nosauca viņu par bezkaunīgu gļēvuli.

Kā vēsta The Nation, Popovičs viņu tā nosaucis, kad Tramps mēģināja aizstāvēt publisko paziņojumu trūkumu par četriem ASV karavīriem, kuri tika nogalināti Nigērā.

Uzstājoties preses konferencē, Tramps izteicas: “Prezidents Obama un citi prezidenti nesazinājās ar mirušo ģimenēm. Arī es to daru tikai tad, kad uzskatu par svarīgu.”

Bijušais prezidents Obama noliedza Trampa teikto un diskusijā iesaistījās arī treneris Popovičs.

“Es esmu pārsteigts un vīlies par to, ko prezidents ir teicis un par viņa pieeju, vadot šo valsti. Taču tas, ko viņš pateica sakarā ar cilvēkiem, kas zaudējuši savu mīļos, pārspēj visu iepriekšējo. Tāpat viņš meloja par citu prezidentu darbu. Man nav vārdu,” izteicās stratēģis.

“Šis vīrs, kas sēž ovālajā kabinetā ir bezkaunīgs gļēvulis. Viņš uzskata, ka spēj būt “liels”, pazemojot citus. Tāds viņš, protams, bijis visu laiku, bet darīt to šādā manierē ir nepieņemami. Mums Baltajā namā strādā pataloģisks melis, kurš neiederas ne intelektuāli, ne emocionāli un psiholoģiski. Cilvēkiem, kuri strādā ar viņu, vajadzētu kaunēties,” skarbi komentēja Popovičs.

Gregs Popovičs ir “Spurs” treneris jau kopš 1996.gada, kas padara viņu par visilgāk esošo galveno treneri vienā klubā visā NBA un četrās lielajās Ziemeļamerikas sporta līgās (NBA, NFL, NHL, MLB). Kopā ar “Spurs” ir izcīnījis piecus NBA čempionu gredzenus.

Popovičs 2012.—2013. gada sezonā kļuva par 12. treneri NBA vēsturē, kas sasniedzis 900 uzvarētu spēļu robežu, tāpat viņš ir otrs treneris, ka šo robežu sasniedzis ar vienu komandu. 2003. un 2012. gadā atzīts par NBA sezonas labāko treneri. Tāpat viņš dienējis ASV gaisa spēkos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par