Porjē parakstījis līgumu, lai aizvadītu trešo cīņu ar Makgregoru

03/04/2021 14:16
Nokopēts
Dastins Porjē

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) amerikāņu vieglā svara cīkstonis Dastins Porjē (27-6) parakstījis līgumu, lai aizvadīto trešo cīņu ar īru Konoru Makgregoru (22-5), ziņo ESPN žurnālists Ariels Helvani.

Cīņai piekritis arī Makgregors, kurš to apstiprinājis sociālajā tīklā “Twitter”. Cīņa risināsies 10. jūlijā “UFC 264” pasākuma ietvaros.

Jau ziņots, ka šī gada janvārī Porjē otrajā raundā nokautēja Makgregoru, sagādājot īram karjeras piekto zaudējumu. Makgregors cīņas laikā guva labā apakšstilba kaulu savainojumu, kas bija bijis pietiekami nopietns, lai viņš uz kādu laiku saņemtu aizliegumu piedalīties oficiālās cīņās. Sākotnēji tika vēstīts, ka Makgregors nedrīkst aizvadīt dueļus sešus mēnešus, taču viņš no traumas atguvās ātrāk un līdz ar to laika periods tika samazināts.

Porjē, kurš specializējas brazīliešu džiu-džitsu cīņas mākslā, ar Makgregoru cīnījies divreiz. 2014. gadā uzvaru jau pirmajā raundā svinēja Makgregors, bet šogad Porjē revanšējās un uzveica Īrijas atlētu. Porjē šobrīd ir divas uzvaras pēc kārtas, bet Makgregors pēdējo trīs cīņu laikā zaudējis divreiz.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām