Portāls: Bobsleja piloti Melbārdis un Bērziņš varētu noslēgt karjeras

18/08/2021 14:29

Latvijas bobsleja pilotu Oskara Melbārža un Ralfa Bērziņa turpmākās karjeras ir zem lielas jautājuma zīmes, izriet no izlases galvenā trenera Sanda Prūša teiktā portālam “klik.tvnet.lv”.

Olimpiskais čempions Melbārdis pēdējos gados cīnījies ar savainojumiem un arī šobrīd ārstē traumu.  “Šobrīd izskatās, ka trauma ir nopietna. Varbūt ne tikai sezona jāizlaiž, bet vispār jābeidz [karjera],” portāls citē Prūša teikto, trenerim gan norādot, ka galavārds šajā jautājumā pieder ārstiem.

Tāpat kā pieredzējušais Melbārdis, treniņos nepiedalās arī jaunais pilots Bērziņš, kurš vēl vasaras sākumā bijis kopā ar izlasi. Jau maijā Prūsis sarunā ar portālu “klik.tvnet.lv” norādīja, ka abiem pilotiem būtu jāapdomā bobslejistu karjeras turpināšana. “Mums bija pārrunas. Tāda tā situācija tagad ir – viņš šobrīd nav kopā ar mums,” saka Prūsis, plašāk nekomentējot situāciju.

Latvijas pirmais numurs pēdējos gados ir Oskars Ķibermanis, bet aiz Bērziņa un Melbārža sevi bobslejā cenšas pierādīt Emīls Cipulis un Dāvis Kaufmanis.

Sezona sāksies jau oktobrī, kad no 6. līdz 27.datumam ieplānoti bobslejistu un skeletonistu treniņi 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu trasē Jaņcinā. Pekinas olimpiskās spēles norisināsies februārī, bet Pasaules kausā sportisti krās punktus kvalifikācijā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…