Portāls: Bolotņiks maija sākumā cīnīsies ar ukraiņu bokseri

21/03/2023 19:23
Nokopēts
Ričards Bolotņiks

Latvijas bokseris Ričards Bolotņiks maija sākumā Meksikā aizvadīs cīņu ar ukraiņu bokseri Oleksandru Gvozdiku, otrdien vēsta tīmekļa vietne “Proboxtv.com”.

Maija pirmās nedēļas nogalē Bolotņikam, kurš cīnās svara kategorijā līdz 79,4 kilogramiem, Gvadalaharā Kanelo Alvaresa cīņu vakarā plānota cīņa Gvozdiku. “Viņš ir lielisks cīnītājs, iegūstot bronzas medaļu 2012.gada olimpiskajās spēlēs. Viņš pārspēja Adonisu Stīvensonu cīņā par pasaules čempiona titulu Pasaules Boksa padomes (WBC) versijā, un viņš ir līdz šim grūtākais pretinieks manā karjerā,” saka Latvijas bokseris.

Bolotņiks saka, ka meksikāņu līdzjutējiem patiks viņa demonstrētais bokss, un sola, ka ukraiņu bokseri gaida smaga nakts. Jau ziņots, ka 1.aprīlī nenotiks Bolotņika cīņa ar britu Kreigu Ričardsu, kurš atteikšanos no cīņas pamatojis ar savainojumu, par starptautiskā čempiona jostu pussmagajā svarā Pasaules Boksa asociācijas (WBA) versijā.

Bolotiņika un Ričardsa duelim bija jānotiek jau pagājušā gada novembra beigās, taču arī toreiz cīņa nenotika pretinieka slimības dēļ. 32 gadus vecais Bolotņiks karjeras laikā uzvarējis 19 no 26 cīņām, astoņas no tām noslēdzot ar nokautu. 2019.gada decembrī viņš uzvarēja “MTK Global” rīkotāja “Golden Contract” turnīrā, kas deva divu gadu līgumu par piecām cīņām. “MTK Global” paspārnē ir daudzi pazīstami bokseri.

Latvijas bokseris pēdējo cīņu aizvadīja 2022.gada aprīlī, kad pieveica horvātu Hrvoji Sepu, sagādājot pretiniekam pirmo zaudējumu profesionāļa  karjerā. 35 gadus vecais Gvozdiks profesionālajā boksā ir aizvadījis 19 cīņas, izcīnot 18 uzvaras, no kurām 14 – ar nokautu. Pēc triju gadu pārtraukuma viņš ringā atgriezās februārī, ASV pieveicot meksikāni Hosuē Obando.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām