Portāls: Cīņa starp Briedi un Usiku notiks Rīgā

05/12/2017 12:11

Pasaules boksa supersērijas (WBS) pusfināla cīņa starp latvieti Mairi Briedi (23-0, 18 KO) un ukraini Oleksandru Usiku  (13-0, 11 KO) notiks 27.janvārī Rīgā, vēsta portāls boxingnews24.com.

Iepriekš kā cīņas norises vietas tika minētas Rīga, Kijeva un Čikāga. Taču tagad portāls vēsta, ka Briedis ar Usiku spēkosies Rīgā.

Vēl gan oficiāli datums un vieta nav izziņota. Supersērijas oficiālajā Twitter kontā vēstīts, ka tas tiks darīt šajā nedēļā un biļetes arī sāks tirgot šonedēļ.

30 gadus vecais Usiks tiek uzskatīts par visa turnīra favorītu. Viņš, tāpat kā Briedis ir cīnījies bez zaudējumiem.

Briedis septembrī supersērijas ceturtdaļfinālā pēc punktiem pieveica Maiku Peresu no Kubas, aizstāvot Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Tikmēr Usiks savā ceturtdaļfinālā pārspēja vācieti Marko Huku.

Brieža un Usika cīņā uz likmes būs ne tikai WBC, bet arī Usikam piederošā Pasaules Boksa organizācijas (WBO) josta, savukārt sacensību čempions kļūs par visu četru prestižāko jostu īpašnieku.

Supersērijas čempions ne tikai iegūs Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu, bet arī kļūs par visu četru prestižāko pasaules čempiona jostu īpašnieku.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…