Portāls iekļauj Porziņģi sestajā NBA simboliskajā pieciniekā

24/01/2023 20:24
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Ziemeļamerikas medijs “HoopsHype” savā vērtējumā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētāju Kristapu Porziņģi iekļāvis sezonas sestajā simboliskajā pieciniekā.

Portāls, veidojot simboliskās komandas, izmantojis NBA simbolisko piecinieku nosacījumus (divi aizsargi, divi uzbrucēji, viens centrs) un savu spēlētāju reitingu, kurā ņemti vērā tādi faktori kā individuālais sniegums kopā ar komandas rezultātiem. Tāpat augstāk tiek novērtēts spēlētāju paveiktais mačos pret spēcīgākiem pretiniekiem, kā arī vērtējumu iespaido tas, cik daudz mačos basketbolists piedalās.

Porziņģis šajā reitingā ir līgas 36. labākais spēlētājs, kas viņam ļauj ieņemt vietu līgas sestajā simboliskajā pieciniekā kopā ar tādiem spēlētājiem kā Kairiju Ērvingu, Damianu Lilardu, Džerami Grantu un Niku Klekstonu.  Latvietis kopā ar citu “Wizards “spēlētāju Kailu Kuzmu ir vienīgie vienības spēlētāji, kas iekļauti simboliskajās komandās. Kuzma iekļuvis septītajā pieciniekā.

NBA savas simboliskās izlases parasti izveido sezonas beigās. Tiek izveidotas trīs komandas, un, ņemot vērā “HoopsHype” reitingus, pirmajā pieciniekā iekļūtu Luka Dončičs, Šejs Džildžess-Aleksandrs, Džeisons Teitums, Jannis Adetokunbo un Nikola Jokičs.

 

 

 

 

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām