“Porto” izcīna savu 30. Portugāles čempionu titulu

07/05/2022 23:34

“Porto” sestdien izbraukumā Portugāles futbola čempionāta mačā ar 1:0 pieveica ilggadējo konkurentu cīņā par čempiona titulu Lisabonas “Benfica” un nodrošināja savu 30. čempionu titulu.

Vienīgos vārtus mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē guva aizsargs Zaidu. 52.minūtē vārtus bija guvuši arī mājinieki, taču Darvinam Nunjesam pēc video atkārtojuma noskatīšanās tika fiksēta aizmugure.

“Porto” ar 88 punktiem 33 spēlēs kārtu pirms turnīra beigām kļuva neaizsniedzama čempionei Lisabonas  “Sporting”, kam ir 79 punkti 32 mačos. Pēc uzvaras “Porto” ievietoja sociālajos medijos ierakstu “CAMP30ES” un aicināja līdzjutējus mājās sagaidīt spēlētājus savā “Dragao” stadionā. Vairāk uzvaru par “Porto” ir vien “Benfica” – 37, bet “Sporting” uzvarējis 19 reizes.