Portugāle apspēlē Itāliju, Andora izrauj neizšķirtu pret Kazahstānu

10/09/2018 23:40

UEFA Nāciju līgas A divīzijas trešās grupas spēlē uzvaru izcīnījusi Portugāles futbola valstsvienība, kas savā laukumā ar 1:0 pieveica Itālijas izlasi.

Vienīgos vārtus mača 48. minūtē guva “AC Milan” uzbrucējs Andrē Silva, kurš šosezon īrē pārstāv “Sevilla” vienību. 22 gadus vecajam Silvam tas bija 13 rezultatīvais sitiens valstsvienības kreklā. Pirmajās divās Nāciju līgas spēlēs Itālija tikusi tikai pie viena punkta, tikmēr Portugālei tas bija pirmais mačs un pirmais panākums.

Tikmēr B divīzijas otrajā grupā uzvaru izbraukumā izrāvusi Turcijas valstsvienība, kas ar rezultātu 3:2 pieveica Zviedriju. Pasaules kausa finālturnīra ceturtdaļfināla dalībnieces rindās vārtus guva Īzaks Telins un Viktors Klāesons, savukārt Turcijas rindās izcēlās Hakans Čalhanoglu, bet 88. minūtē līdzsvaru uz tablo panāca Emre Akbaba, kurš kompensācijas laikā izrāva arī laimīgu uzvaru.

Rezultatīvu neizšķirtu 2:2 C divīzijas ceturtajā grupā izspēlējušas Serbijas un Rumānijas valstsvienības. Divas reizes Serbijas valstsvienību vadībā izvirzīja Aleksandrs Mitrovicš, kurš labi sezonu iesācis Anglijas Premjerlīgā, pārstāvot Londonas “Fulham”, taču Rumānijas izlase prata atbildēt, vārtus gūstot Nikolem Stanciu un Mariušam Tučudīnam.

D divīzijas pirmajā grupā punktu izrāvusi Latvijas pirmā pretiniece Andora, kas savā laukumā nospēlēja 1:1 ar Kazahstānas valstsvienību. 68. minūtē Kazahstānu vadībā izvirzīja Jurijs Logviņenko, bet 76. minūtē Serikžans Mužikovs nopelnīja otro dzelteno kartīti, atstājot kazahus mazākumā. 85.minūtē Andora prata izmantot skaitlisko vairākumu, un Hordi Alaess izrāva neizšķirtu.

Pēc divām spēļu kārtām seši punkti ir Gruzijai, divi Andorai, bet Latvijai un Kazahstānai ir pa punktam.