Portugāle rīkos 2021.gada PČ futbolā sportistiem ar intelektuāliem traucējumiem

20/10/2020 09:30

Portugāle rīkos 2021.gada pasaules čempionātu futbolā sportistiem ar intelektuāliem traucējumiem, pirmdien paziņots tīmekļa vietnē “insidethegames.biz”.

Tiesības rīkot šo čempionātu piešķir Starptautiskā Sporta asociācija cilvēkiem ar intelektuāliem traucējumiem (Virtus).

Pasākums, kas plānots septembrī, ir kļuvis par konkurētspējīgu sporta veidu, vairākām valstīm cīnoties par uzvaru.

2019.gada pasaules spēlēs pirmā finišēja nākamgad pasaules čempionātu rīkojošā Portugāle, taču uz titulu gribēs pretendēt arī Francija, Saūda Arābija, Polija un citas valstis.

“Mēs esam pateicīgi, ka Portugāle ir pieteikusies rīkot šo pasākumu. Zinām, cik grūti šobrīd ir visām tautām, taču esam apņēmušies izpildīt savu pasākumu programmu 2021.gadam un novērtējam vietējās organizatoriskās komitejas centienus to īstenot,” saka “Virtus” prezidents Marks Trifo.

“”Virtus” cieši sadarbosies ar visām 2021.gada pasākumu organizēšanas komitejām, lai nodrošinātu Covid-19 drošu vidi visiem sportistiem un komandām, un cieši sekotu visiem pieejamajiem norādījumiem un informācijai šajā jomā,” uzsver Trifo.

Pasaules čempionāts futbolā sportistiem ar intelektuāliem traucējumiem norisināsies jau astoto reizi. Pēdējās četras reizes ir triumfējuši Saūda Arābijas futbolisti, 2018.gadā Zviedrijā finālā iekļūstot Argentīnai.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…