Portugāles izlases vārtsargs Patrisiu pārceļas uz “Roma”

14/07/2021 14:15

Portugāles izlases vārtsargs Rui Patrisiu no Anglijas premjerlīgas vienības Vulverhemptonas “Wanderers” pārcēlies uz Itālijas galvaspilsētas vienību “Roma”.

33 gadus veco Patrisiu itāļu komanda iegādājusies par 11,5 miljoniem eiro. Portugālis kļuvis par pirmo “Roma” papildinājumu kopš galvenā trenera amatā stājās Žuzē Mourinju. “Wanderers” kā Patrisiu aizstājēju sastāvam plāno pievienot citu portugāli no Pirejas “Olympiakos” – Hosē Sā.

“Ja runājam par Mourinju, viņš ir viens no labākajiem treneriem pasaulē,” medijs BBC citē Patrisiu. “Nevaru sagaidīt, kad sākšu darbu viņa vadībā.”

“Roma” būs trešā komanda Patrisiu karjerā. Laikā no 2006. līdz 2018. gadam viņš pārstāvēja Lisabonas “Sporting”, tad no 2018. līdz 2021. gadam portugālis spēlēja “Wanderers”, bet tagad viņš devies uz Itāliju, lai cīnītos Romas kluba rindās. Portugāles izlases sastāvā viņam ir 97 mači.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….