Porziņģa komandas biedrs: Biju šokā, kad uzzināju, kas noticis ar Kuzmiču

Bobans Marjanovičs, sportazinas.com
Foto: Mitchell Leff

Latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” spēlētājs atklājis, ka ļoti pārdzīvo par savu tautieti Ogņeju Kuzmiču, kurš pagājušajā nedēļā cieta autoavārijā.

“Šīs ziņas tiešām bija ļoti sāpīgas. Kad uzzināju, kas noticis, tad saskrēja asaras acīs. Nekad nebūtu iedomājies, ka kaut kas tads varētu notikt ar Ogņeju,” stāstīja Marjanovičs.

“Novēlu viņam ātru atveseļošanos, lai Kuzmičš pēc iespējams ātrāk atgrieztos basketbola laukumā,” piebilda Dalasas “Mavericks” centra pozīcijas spēlētājs.

Jau ziņojām, ka serbs jūlija sākumā pievienojās Dalasas “Mavericks”. Līgums ar 30 gadus veco centra spēlētāju tika noslēgts uz diviem gadiem, kura ietvaros Marjanovičs saņems septiņus miljonus dolāru. Līdz ar to “Mavs” sastāvā spēlēs divi garākie NBA spēlētāji – Bobans (222 cm) un Kristaps Porziņģis (221 cm).

14. jūlijā 29 gadus vecais Kuzmičs savā “Porsche” automobilī uz autoceļa Prijedora – Baņa Luka ap pieciem no rīta sadūrās ar pretim braucošo BMW spēkratu, gūstot nopietnas galvas un krūšu kurvja traumas, kuru dēļ basketbolists tika ievietots mākslīgajā komas stāvoklī.

Trešdien veiktajā operācijā centra spēlētājam tika atjaunota sejas anatomiskā pozīcija, līdz ar ko serbs var netraucēti elpot. Viņa stāvoklis tiek vērtēts kā stabils.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par