Porziņģa komandas zvaigzne izraidīšanā no spēles vaino pārāk emocionālu tiesnesi

09/12/2023 11:21
Nokopēts
Džeilens Brauns

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” zvaigzne Džeilens Brauns komentējis aizvadītās nakts spēli pret Ņujorkas “Knicks”, kurā viņš saņēma divas tehniskās piezīmes un tika izraidīts no mača.

Jau vēstīts, ka Kristaps Porziņģis pēc četru spēļu izlaišanas atgriezās laukumā un palīdzēja “Celtics” ar 133:123 pieveikt “Knicks”. Samērā negaidīts incidents notika ceturtās ceturtdaļas vidū, kad Brauns, uzskatot, ka saņēmis pārāk “mīkstu” piezīmi, veltīja kritiku tiesnesim, par to saņemot tehnisko piezīmi.

Brauns mirkli vēlāk tika nomainīts, taču viņš turpināja būt neapmierināts, kas rezultējās tajā, ka “Celtics” zvaigzne saņēma vēl vienu tehnisko piezīmi un viņš tika izraidīts no spēles. Braunam maču priekšlaicīgi nācās pamest pirmo reizi karjerā, un pēcspēles preses konferencē viņš veltīja kritiku tiesnesim Markam Lindsijam – arbitram, kurš sodīja Braunu.

“Vienmēr biju domājis, ka pirmo reizi karjerā tikšu izraidīts par kaut ko aizraujošāku, kā, piemēram, nelielu kautiņu, nevis tādēļ, ka pretī bija pārāk emocionāls tiesnesis, kuram bija slikta diena,” teica Brauns, norādot, ka pirmo tehnisko piezīmi viņš saņēma par necenzētu leksiku, bet par otrās tehniskās piezīmes iemeslu viņam skaidrības nav.

“Īsti pat nezinu [kāpēc tiku izraidīts]. Manuprāt, ir atšķirība, vai tu izrādi emocijas vai arī izturies nievājoši pret citu cilvēku. Manas emocijas [otrās tehniskās piezīmes brīdī] nebija vērstas pret kādu cilvēku, tostarp es biju uz rezervistu soliņa, kamēr tiesnesis [kurš mani izraidīja] atradās laukuma otrā galā un nemaz nevarēja dzirdēt, ko es teicu. Tas visai skaidri parāda to, ka šis cilvēks pieņēma lēmumu, balstoties uz emocijām, kā arī izmantoja savu pārākumu, izmantojot tehniskās piezīmes. Nevēlos komentēt tiesāšanu kopumā, taču, runājot par šo tiesnesi [Marku Lindsiju] – tas bija pilnīgākais sviests [“bullsh*t”].”

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.15
3.2
3.5
4.6
3.75
1.7
2.4
3.4
2.85
2.85
-
1.4
3.28
4.34
2.06
2.18
4.14
3.13
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām