Porziņģa mamma par dēla apsūdzībām: Naudas dēļ cilvēki gatavi uz visu

Kristaps Porziņģis, Ingrīda Porziņģe, Jānis Porziņģis, Tālis Porziņģis, Mārtiņš Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis, Ingrīda Porziņģe, Jānis Porziņģis, Tālis Porziņģis, Mārtiņš Porziņģis | Foto: instagram.com/kporzee

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Dalasas “Mavericks” spēlētāja Kristapa Porziņģa mamma Ingrīda Porziņģe žurnālam “Ieva” komentējusi pagājušā gada izvarošanas skandālu, kurā bija iesaistīts viņas dēls.

Pagājušā gada pavasarī Porziņģis tika apsūdzēts kādas sievietes izvarošanā. Medijos izskanēja informācija, ka 23 gadus vecais latvietis esot uz savu dzīvokli uzaicinājis kaimiņieni, kuru viņš esot it kā izvarojis. Tas esot noticis 2018. gada 7. februārī jeb neilgi pēc tam, kad Porziņģis pārrāva ceļgala krusteniskās saites.

Ņujorkas policijas departaments (NYPD) pēc tam neapstiprināja apsūdzību, bet sniedza komentāru: “Ņujorkas policija ļoti nopietni attiecās pret seksuāliem uzbrukumiem un visiem izvarošanas gadījumiem, kā arī iesaka ikvienam, kas ir bijis cietušais, par to ziņot, lai policija varētu veikt kārtīgu izmeklēšanu un sniegt atbalstu cietušajām personām.”

“Kādas var būt mammas izjūtas, zinot – ir lietas, ko tavs bērns nekad nedarīs, un saprotot, ka nekādā veidā nevaru to atspēkot! Riebīgi. Tas, kas to uzsāka, ir pārāk liels spēks… Šeit kas tāds liekas tāls un neiespējams. Tur… Krišelim [Kristapa iesauka] tas ir kā zīmogs, pie mazākā pārkāpuma to viņam atkal pierakstīs,” savas pirmās izjūtas atceras Porziņģe.

“Mēs esam bijuši naivi, ļoti, ļoti naivi, tāpēc šī skola ir jo grūtāka un sāpīgāka. Redzot, kas notiek Amerikā, esmu sapratusi – tur izzūd cilvēcīgais, vērtīgs ir tikai materiālais, naudas dēļ cilvēki gatavi uz visu,” saka Kristapa mamma.

Tāpat tika ziņots, ka abas puses esot runājušas par to, Porziņģis varētu samaksāt 68 000 ASV dolāru, lai it kā izvarotā sieviete klusētu par notikušo. Zīmīgi, ka Porziņģa bijušā kluba Ņujorkas “Knicks” vadība bija informējusi par šo faktu arī “Mavericks”, kad tā latvieti 2019.gada 31. janvārī aizmainīja uz Dalasu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par