Porziņģa tēvs: Kristaps visu laiku ir smaidīgs, viņš nekad nesūdzas

18/06/2024 18:45
Nokopēts
Tālis Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētāja Kristapa Porziņģa tēvs Tālis sarunā ar “Latvijas Televīziju” komentējis viņa dēļa kļūšanu par NBA čempionu.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī “Celtics” ar 106:88 pārspēja Dalasas “Mavericks” un svinēja uzvaru finālsērijā ar 4-1, izcīnot savu 18. NBA čempiontitulu. Savukārt pats Porziņģis kļuva par pirmo Latvijas, un arī Baltijas pārstāvi, kuram izdevies tikt pie NBA čempiontitula.

“Jaudīgs pasākums, jaudīgs nobeigums, patīkamas emocijas. Kaut kas tāds līdz šim manā dzīvē nebija noticis. Kaut kas ļoti patīkams. Nezinu, vai kopš [2015. gada] drafta viņš ir baigi mainījies, viņš ir bijis darba rūķis un tāds viņš ir arī šodien, uz pēdējo spēli izgāja caur sāpēm. Domāju, tā viņš arī turpinās. Cik viņam ir jaudas, spēka, iespējas, tik arī viņš spēlē. Ja būtu labāka veselība, tad arī spēlētu tur, kur būs jāspēlē vēl. Bet tagad tas laikam ir stipri apšaubāmi,” par dēla perspektīvām uz dalību OS kvalifikācijā izteicās viņa tēvs.

“Tāds diemžēl ir sports. Atgriešanās [fināla pirmajā spēlē] sanāca baigi jaudīga un krāšņa, ko neviens pat negaidīja, ne mēs, ne pat, es domāju, speciālisti un treneri. Kaut kāda neveiksmīga epizode un nākamā trauma, kura pārvilka strīpu turpinājumam. Iznākums gan vienalga ir pozitīvs un ar laimīgām beigām. Kristaps visu laiku ir smaidīgs, viņš nekad nesūdzas. Vienmēr saka, ka viss ir kārtībā. Domāju, viņš pats ar sevi baigi labi tiek galā, viņš ir stingrs ar sevi, viņam nevajag palīdzību no malas,” pārliecināts Porziņģis vecākais.

“Ir jāsakrīt daudzām lietām, pirmkārt, lai nonāktu līdz NBA. Tas nav tik vienkārši, daudz kam jāiziet cauri. Un tajā turpinājumā tev jānokļūst konkurētspējīgā komandā. Tu vari būt zvaigzne, bet tā komanda var nebūt konkurētspējīga. Porziņģa gadījumā viņš noslēdza līgumu ar Bostonu un centās, lai ir tas liels rezultāts,” uz jautājumu par ko, kā izdaudzināt NBA čempionu, atbildēja Tālis Porziņģis.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām