Naktī uz pirmdienu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Bostonas “Celtics” aizvadīs otro maču pret Dalasas “Mavericks”. Pagaidām rezultāts vēsta 1-0 Bostonas labā.
Spēli tiešraidē latviešu valodā varēs vērot maksas kanālā “Go3 Sport 1”, bet ar angļu komentāriem translāciju nodrošinās NBA oficiālā platforma “League Pass”.
Kristaps Porzingis confirmed today that he IS on a minutes restriction.
— Justin Turpin (@JustinmTurpin) June 8, 2024
Porziņģis medijiem atklājis, ka viņa minūtes laukumā tiks limitētas. Pirmajā spēlē viņš laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā bija ļoti produktīvs, lielā mērā veicinot Bostonas izrāvienu, kas rezultējās 29 punktu pārsvarā. Kristaps atzīmējās ar 20 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un trīs bloķētiem metieniem.
Kā sestdien sarunā ar žurnālistiem atzina Porziņģis, viņš jūtās labi. Pagaidām gan viņam ir spēles laika ierobežojums, vienlaikus atklāja basketbolists.”Nebiju gaidījis, ka kustības būs tik vieglas. Tā ir laba zīme,” uzsvēra Porziņģis. Tāpat viņš secināja, ka bieži vien netiek novērtēta Džeisona Teituma loma komandas sniegumā. “Ja viņam nav izcila spēle, tad uzreiz tiek nopelts. Tas nav taisnīgi pret viņu. Noņemu cepuri viņu priekšā, ar kādu čempiona attieksmi viņš spēlē,” teica Porziņģis.
“Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids pēc zaudējuma mēģināja spēlēt psiholoģiskās spēlītes, nosaucot Džeilenu Braunu par labāko “Celtics” basketbolistu, tādējādi cenšoties izsist no līdzsvara Džeisonu Teitumu. “Džeison, vecīt, es redzu, ko tu dari…” Kidam atbildēja komandas veterāns Als Horfords. “Džeilens mums ir īpašs spēlētājs.” Savukārt pats Teitums teica, ka jau pieradis pie šādām situācijām, kad kāds mēģina šķelt viņu un Braunu.
“Mavericks” problēmas pirmajā spēlē bija saistītas ar to, ka pārējie spēlētāji, neskaitot Dončiču, neko spožu nerādīja. Arī Kairijs Ērvings nopeldēja ar 12 punktiem, turklāt divreiz viņu nobloķēja Brauns. Dalasa kopumā atdeva tikai deviņas rezultatīvas piespēles, kamēr Bostona – 23.
Ērvings ir zaudējis jau 11 spēles pēc kārtas pret “Celtics”, bet viņš cer, ka šonakt tas mainīsies. “Mums vajag nomierināt savus nervus un jāapzinās, kādā vidē būsim, jo atmosfēra arēnā būs intensīva jau no pirmajām minūtēm. Ieguvām pieredzi pirmajā spēlē un mēģināsim izaicināt pretiniekus otrajā un spēlēt labāk.”
“Celtics” pirmajā mačā bija galvas tiesu pārāka par savu pretinieci, katram spēlētājam perfekti pildot savus uzdevumus. Saglabājot disciplīnu un cerams arī veselību, Bostonai būs labas izredzes tikt galā ar Dalasu arī visā sērijā kopumā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu