Porziņģim bloku ballīte, Dončičam “triple-double”, Dalasa “izdzīvo” mačā pret “Thunder” un uzvar trešo spēli pēc kārtas (VIDEO)

18/01/2022 08:01
Kristaps Porziņģis

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas “Mavericks” ar 104:102 apspēlēja Oklahomasitijas “Thunder”.

Lai arī “Mavs” visu maču pavadīja vadībā, trešajā ceturtdaļā pārsvaram sasniedzot 22 punktus, spēles galotne nemaz nebija viegla, jo vienā brīdī pretiniece spēja pietuvoties līdz viena precīza metiena attālumam. Dalasas nervi izrādījās stipri, komandai noturot pārsvaru un svinot trešo uzvaru pēc kārtas.

Porziņģis laukumā pavadīja 27 minūtes un 33 sekundes, atzīmējoties ar 13 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām, vienu piespēli, vienu pārtverto bumbu un četriem bloķētiem metieniem.

Rezultatīvākais ar 20 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 12 piespēlēm bija Luka Doncičs, ar 17 punktiem un desmit izcīnītām bumbām zem groziem atzīmējās Dorians Finijs-Smits. Pretinieku vienībā uguņoja Šejs Džildžess-Aleksanders, kuram 34 punkti.

Ar 25 uzvarām 44 spēlēs “Mavs” ieņem piekto vietu Rietumu konferencē. Nākamo spēli komanda aizvadīs naktī uz 20. janvāri plkst. 3:30 pēc Latvijas laika pret Toronto “Raptors”.