Porziņģim “double-double” uzvarā viesos (VIDEO)

28/01/2020 08:22

Nacionālās basketbola asociācijas () spēlē iemeta 14 punktus un izcīnija 10 atlēkušās bumbas, palīdzēdams savai komandai Dalasas “Mavericks” izcīnīt uzvaru.

Dalasas “Mavericks” viesos ar 107:97 (25:22, 34:25, 29:30, 19:20) uzvarēja Oklahomsitijas “Thunder”, svinot sesto panākumu pēdējos astoņos mačos.

Porziņģis laukumā pavadīja 26 minūtes un 27 sekundes, guva 14 punktus, realizējot piecus no 15 metieniem, to starpā divus no septiņiem tālmetieniem, kā arī iemeta abus soda metienus.

Latviešu basketbolists izcīnīja arī 10 bumbas zem groziem, trīsreiz rezultatīvi piespēlēja, reizi pārtvēra bumbu, bloķēja vienu pretinieku metienu, nopelnīja vienu personisko piezīmi un “Mavericks” ar Porziņģi laukumā iemeta par septiņiem punktiem vairāk nekā ielaida.

Arī šajā spēlē tika godināts traģiski mūžībā aizgājušais Kobe Braients, kā arī Oklahomsitijas līderis Kriss Pols izlaida spēli tieši šī iemesla dēļ. Spēles sākumā “Mavs” speciāli pārkāpa astoņu sekunžu limitu laukuma centra šķērsošanai, kamēr “Thunder” pēc tam speciāli pieļāva 24 sekunžu pārkāpumu, atzīmējot Braienta NBA numurus 8 un 24.

Mača laikā Dalasas vienība zaudētājos bija vien pāris reizes pirmajā ceturtdaļā, vēlāk ieguva arī 15 punktu pārsvaru, un pārliecinoši noveda cīņu līdz uzvarai.

Dalasas komandā rezultatīvākais bija Luka Dončičs ar 29 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Delons Raits arī savāca “double-double” ar 14 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

Zaudētāju rindās vācietim Denisam Šrūderam 21 punkts, septiņas alēkušās bumbas, kā arī sešas rezultatīvas piespēles partneriem. Šejs Džildžess-Aleksandrs pievienoja 16 punktus un 11 izcīnītas bumbas zem groziem.

Dalasas komanda nākamo dueli aizvadīs jau rīt plkst. 3:30 pēc Latvijas laika viesos pret Fīniksas “Suns” vienību.

“Mavericks” ar 29 uzvarām 46 spēlēs Rietumu konferencē ieņem piekto vietu.