Porziņģim “double-double”, “Wizards” atspēlē pienācīgu deficītu, taču zaudē “Hornets” (VIDEO)

03/12/2022 07:15
Kristaps Porziņģis

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” regulārā čempionata spēlē izbraukumā ar rezultātu 116:117 piekāpās Šarlotes “Hornets”, piedzīvojot piekto neveiksmi pēdējos sešos mačos. Trešās ceturtdaļas noslēgumā Šarlotes komanda bija iekrājusi 22 punktu pārsvaru, taču turpinājumā “Wizards” prata atspēlēties un spēli noslēgt tikai ar viena punkta deficītu.

Porziņģis laukumā pavadīja 36 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izcēlās ar “double-double”, proti, 21 punktu (1p. 11/13, 2p. 5/8, 3p. 0/6) un 11 izcīnītām atlēkušajām bumbām. Tāpat latvietis izdarīja trīs piespēles, pārtvēra vienu bumbu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Latvietis šoreiz pieļāva četras kļūdas, nopelnīja trīs personīgās piezīmes un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju (+1).

“Wizards” sastāvā rezultatīvākais ar 33 punktiem bija Bredlijs Bīls. Tāpat desmit gūto punktu atzīmi sasniedza arī Korijs Kisperts (14), Laiks Kuzma (14), Monte Moriss (12) un Daniels Gafords (10). Savukārt viesiem rezultatīvākais ar 25 punktiem un astoņām izcīnītām bumbām zem groziem bija Terijs Rozīrs, kamēr 22 punktus sameta Kellijs Ūbre.

Vašingtona patlaban ar bilanci 11-12 ieņem desmito vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli Porziņģa pārstāvētā “Wizards” aizvadīs naktī uz pirmdienu, 5.decembrī, plkst. 01:00 pēc Latvijas laika savā laukumā pret Losandželosas “Lakers”.