Porziņģim iespaidīgs “double-double”, “Mavericks” apspēlē čempioni

17/11/2019 07:59

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis naktī uz svētdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) demonstrējis atzīstamu sniegumu Dalasas “Mavericks” komandas uzvarā.

“Mavericks” savā laukumā ar rezultātu 110:102 (32:22, 21:38, 25:17, 32:25) apspēlēja pērnā gada čempioni Toronto “Raptors”.

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 35 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā guva 20 punktus (3pt. 1/7, 2pt. 6/13, 1pt. 5/6), izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvās piespēles un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Spēli krietni labāk iesāka viesi, kas jau mača ievadā iekrāja septiņu punktu pārsvaru. “Mavericks” pēc 15:0 izrāviena ātri vien atguva vadību. Otrajā ceturtdaļā viesi atspēlēja 10 punktu deficītu un izvirzījās vadībā, turklāt puslaika pārtraukumā devās ar septiņu punktu pārsvaru.

Otrajā puslaikā mājinieki ātri vien atspēlēja deficītu un trupinājās līdzīgs basketbols līdz trešās ceturtdaļas beigām. Izšķirošie mača notikumi tika aizvadīti spēles izskaņā, kad četras minūtes pirms pamatlaika beigām “Mavericks” komanda atradās 11 punktu pārsvarā, taču viesi pietuvojās līdz -2. Pēc četriem Lukas Dončiča un diviem Seta Karija precīzajiem soda metieniem “Mavericks” prata nodrošināt sev panākumu.

Uzvarētājiem Dončiča kontā 26 punkti, 15 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvās piespēles. Tikmēr zaudētājiem Normans Pauels atzīmējās ar 26 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām, bet Freds Vanvlīts guva 25 punktus, atdeva septiņas piespēles un izcīnīja piecas bumbas zem groziem.