Porziņģim kārtējā efektīvā spēle, “Celtics” sāpīgs zaudējums Klīvlendā

06/03/2024 07:20
Kristaps Porziņģis

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Bostonas “Celtics” ar rezultātu 104:105 piekāpās Klīvlendas “Cavaliers”.

Porziņģis laukumā pavadīja 32 minūtes un divas sekundes, kuru laikā izcēlās ar 24 punktiem (1.p. 3/3; 2.p. 6/12; 3.p. 2/6), deviņām atlēkušajām bumbām, trīs rezultatīvam piespēlēm, divām pārtvertām bumbām, trīs bloķētiem metieniem, kā arī vienu pieļautu kļūdu un vienu personīgo piezīmi.

Jāpiezīmē, ka “Celtics” pārtrūka 11 uzvaru sērija. Jāpiemin, ka uzvaru “Cavaliers” 19 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca Dīns Veids, kurš ar bumbas triecienu grozā no augšas pielaboja komandas biedra neprecīzo metienu. Tāpat viņš aivadīja lielisku visu ceturto ceturtdaļu.

Visā spēlē Veids atzīmējās ar 23 punktiem un astoņām bumbām zem groziem. Viņām palīdzēja arī centrs Džerets Alens, kurš tika pie “double-double” ar 21 punktu un 12 atlēkušajām bumbām. Tikmēr “Celtics” līderis kā ierasts bija Džeisons Teitums, kurš šoreiz maču noslēdza ar 26 punktiem un 13 bumbām zem groziem, bet vēl 21 punktu guva Džeilens Brauns.