Porziņģim piektais “double-double”, Karija šovs netraucē “Mavs” uzvarēt “Warriors” (VIDEO)

07/02/2021 08:19
Dalasas Mavericks

Aizvadītajā naktī Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Dalasas “Mavericks” pateicoties latvieša “double-double” un Lukas Dončiča karjeras atkārtojumam svinēja uzvaru pār Goldensteitas “Warriors” ar 134:132.

“Mavericks” jau no spēles sākuma izvirzījās vadībā un mača lielāko daļu pavadīja ar pārsvaru, izņemot dažus brīžus trešajā ceturtdaļā, kad rezultāts bija par labu “Warriors”. 28 sekundes pirms sirēnas Dalasai bija tikai viena punkta pārsvars, tomēr komandu izglāba Maksi Klebers, sešas sekundes pirms mača beigām iemetot tālmetienu – 134:130. Atlikušajā laikā Goldensteita vien nedaudz pietuvojās pretiniekiem.

Porziņģis laukumā pavadītajās 31:09 minūtēs iemeta 18 punktus, realizējot septiņus no 15 pustāliem metieniem, kā arī aizmetot garām visus trīs tālmetienus, tāpat viņa kontā četri realizēti soda metieni no pieciem. Vēl latvietis izcīnīja desmit bumbas zem groziem un atdeva trīs piespēles, viņam tas bija piektais “double-double” šosezon.

Karjeras rekordu atkārtojis “Mavericks” spīdeklis Luka Dončičs, iemetot 42 punktus, kuram arī septiņas izcīnītas bumbas zem groziem un 11 piespēles.

Pretinieku komandu no zaudējumu neglāba pat fantastisks sniegums Stefana Karija izpildījumā – 57 punkti ar 11 precīziem tālmetieniem.

Abas komandas spēlēja ar deviņiem basketbolistiem.