Porziņģim pret “Heat” kārtējā spēle ar vismaz 20 punktiem (VIDEO)

24/11/2022 07:11
Kristaps Porziņģis

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Vašingtonas “Wizards” ar rezultātu 105:113 piekāpās Maiami “Heat” basketbolistiem.

Porziņģis laukumā pavadīja 33 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izcēlās ar 20 (1.p. 3/6; 2.p. 7/10; 3.p. 2/9) punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām, četrām rezultatīvām piespēlēm, divām pieļautām kļūdām, piecām personiskajām piezīmēm un +/- rādītāju -3.

Rezultatīvākais spēlētājs “Wizards” sastāvā bija Kails Kuzma, kurš atzīmējās ar 33 punktiem un septiņām bumbām zem groziem. Tikmēr nedaudz līdz “triple-double” pietrūka Deni Avdijam, kurš iekrāja 12 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles.

Savukārt uzvarētājiem lielisks bija Kails Laurijs, kurš maču noslēdza ar 28 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. Viņam ar 24 punktiem un deviņām bumbām zem groziem palīdzēja Kalebs Martins, bet 17 punkti Tailera Hero rēķinā, realizējot piecus tālmetienus.

Turnīra tabula

Pieslēgties

Dienas fokusā

05/12/2022 06:40

Porziņģis gandrīz sakrāj “double-double”, Deiviss ar fenomenālu sniegumu nogremdē “Wizards” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 119:130 zaudēja Losandželosas “Lakers”. Losandželosas komanda vadībā izvirzījās jau no pirmajām minūtēm. Tiesa, pirmajā ceturtdaļā “Wizards” uz īsu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…