Porziņģis ar rezultatīvu sniegumu palīdz “Mavericks” izcīnīt panākumu

26/10/2019 08:01

Latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas „Mavericks” izbraukumā ar 123:116 apspēlēja Ņūorleānas “Pelicans” vienību.

Porziņģis laukumā pavadīja 29 minūtes un guva 24 punktus (1pt. 5/8, 2pt. 5/12, 3pt. 3/5), izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, arī bloķēja piecus pretinieku metienus.

Maču daudz veiksmīgāk iesāka mājinieki, kuri pirmajā ceturtdaļā iekrāja 14 punktu pārsvaru. Turpinājumā izcilu otro ceturtdaļu aizvadīja “Mavericks” basketbolisti, kuri atspēlēja šo deficītu un puslaika pārtraukumā devās ar astoņu punktu pārsvaru.

Otrajā puslaikā spēle kļuva krietni līdzīgākā, taču mājinieki sāka atgūties un pietuvojās līdz minimālai atstarpei. Tiesa viesu basketbolisti noturēja pārsvaru un beigās svinēja otro uzvaru sezonā.

Rezultatīvākais uzvarētājiem bija Luka Dončičs, kurš sakrāja 25 punktus, 10 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvās piespēles. Vēl 20 punktus un septiņas atlēkušās bumbas pievienoja Delons Raits. Zaudētāju rindās 25 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Brendonam Ingramam, bet Džošs Hārts pievienoja 16 punktus un deviņas bumbas.

Citā mačā Bostonas “Celtics” savā laukumā ar 112:106 apspēlēja čempioni Toronto “Raptors“. Pa 25 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm “Celtics” rindās sakrāja Džeisons Teitums un Džeilens Brauns. “Raptors” komandā 33 punkti un astoņas bumbas Paskālam Sjakamam, bet 29 punktus un septiņas piespēles pievienoja Kails Laurijs.

Minesotas “Timberwolves” izbraukumā ar 121:99 pārliecinoši sakāva Šarlotas “Hornets”. Uzvarētājiem izcils sniegums Karlam Entonijam Taunsam – 37 punkti, 15 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvās piespēles. Zaudētāju rindās 24 punkti Devontem Greijemam.

Memfisas “Grizzlies” savā laukumā ar 102:110 piekāpās Čikāgas “Bulls“. Mājinieku rindās Džerenam Džeksonam 23 punkti un 11 bumbas zem groziem, bet viesiem 37 punkti un sešas bumbas Zakam Lavīnam.

Denveras “Nuggets” mājās ar 108:107 pārspēja Fīniksas “Suns”. “Nuggets” rindās Džamals Marejs izcēlās ar 27 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, bet Nikola Jokičs sakrāja 23 punktus, 14 atlēkušās bumbas un 12 rezultatīvās piespēles. “Suns” komandā Kellijs Ubre izcēlās ar 23 punktiem un astoņām bumbām zem groziem.

Sakramento “Kings” savā laukumā ar 112:122 piekāpās Portlendas “Trail Blazers“. Mājiniekiem Deārons Fokss izcēlās ar 28 punktiem, sešām atlēkušajām bumbām un piecām rezultatīvajām piespēlēm, bet Badijs Hīlds pievienoja 21 punktu. Viesu rindās Demiens Lilards savāca 35 punktus, piecas atlēkušās bumbas un piecas piespēles, bet Hasans Vaitsaids sakrāja 22 punktus un deviņas bumbas zem groziem.

Losandželosas “Lakers” mājās ar 95:86 apspēlēja Jūtas “Jazz”. Lebrons Džeims “Lakers” rindās atzīmējās ar 32 punktiem, 10 piespēlēm un septiņām bumbām zem groziem, bet Entonijs Deiviss pievienoja 21 punktu un septiņas atlēkušās bumbas. “Jazz” komandā Donovans Mičels sakrāja 24 punktus, piecas atlēkušās bumbas un trīs piespēles.