Porziņģis ar rezultatīvu sniegumu un “double-double” kaldina “Mavericks” uzvaru pār “Bucks”

17/12/2019 07:32

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis palīdzēja sevis pārstāvētajai Dalasas “Mavericks” svinēt panākumu.

“Mavericks” izbraukumā 120:116 (36:22, 23:34, 27:20, 34:40) apspēlēja vienu no Austrumu konferences un visas līgas līderēm Milvoki “Bucks”. Līdz ar šo zaudējumu pārtrūka “Bucks” 18 uzvaru sērija.

Porziņģis laukumā pavadīja 32 minūtes un 34 sekundes, kuru laikā izcēlās ar gūtiem 26 punktiem (3pt. 4/8, 2pt. 5/11, 1pt. 4/4), izcīnītām 12 atlēkušajām bumbām, četrām rezultatīvajām piespēlēm, diviem bloķētajiem metieniem, divām kļūdām, divām personīgajām piezīmēm un pozitīvu lietderību +20.

Maču ar 8:1 izrāvienu iesāka Milvoki basketbolisti, taču viesi ātri vien šo izrāvienu atspēlēja un paši pirmās ceturtdaļas otrajā pusē iekrāja 14 punktu pārsvaru. Spēles otrā ceturkšņa ievadā viesiem savu pārsvaru izdevās palielināt līdz 16 punktiem, bet trīs minūšu laikā Jannis Adetokunbo guva 11 punktus un pietuvināja “Bucks” komandu līdz -7.

Trešajā ceturtdaļā mājiniekiem izdevās uz brīdi vadību atgūt (65:64), taču 16:4 izrāviena Dalasas komanda atkal atrāvās un panāca 11 punktu pārsvaru. Viesi turējās vadībā visu noslēdzošo ceturtdaļu, turklāt spējot pārsvaru palielināt līdz pat +15. Tiesa gan spēles izskaņā mājiniekiem izdevās pietuvoties.

Labākais “Bucks” rindās ar 48 punktiem, 14 atlēkušajām bumbām un četrām piespēlēm bija Adetokunbo, bet 17 punkti Kailam Korveram. “Mavericks” rindās bez Porziņģa teicamu sniegumu demonstrēja Sets Karijs – 26 punkti, piecas bumbas zem groziem un četras piespēles, bet Dorians Finnijs Smits guva 15 punktus un savāca astoņas atlēkušās bumbas.

Nākamo spēli “Mavericks” aizvadīs 19. decembrī, kad savā laukumā uzņems Bostonas “Celtics”. Mača sākums pulksten 4:30 pēc Latvijas laika.