Porziņģis atbild “Knicks” debitantam: “Pārdankot” pāri man? Esmu viens no labākajiem bloķētājiem līgā

Luka Dončičs, Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Luka Dončičs un Kristaps Porziņģis | Foto: twitter.com/dallasmavs

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” zvaigzne Kristaps Porziņģis atbildējis Ņujorkas “Knicks” jaunajam spēlētājam Rovanam Beretam par viņa izteikumiem šī gada septembra vidū. 

Berets iepriekš izteicies, ka visvairāk jaunajā sezonā vēlas “pārdankot” pāri Latvijas basketbola zvaigznei Porziņģim.

Porziņģis uz šādu apgalvojumu atbildēja: “Tas ir normāli. Esmu metienu bloķētājs, lai vai ko daži cilvēki arī neteiktu. Esmu viens no labākajiem bloķētājiem visā līgā un vienmēr esmu gatavs izaicinājumiem. Domāju, ka tas viņam ir labs mērķis un es to cienu.”

Jauno aizsargu šī gada NBA draftā pirmajā kārtā ar kopējo trešo numuru izvēlējās Ņujorkas “Knicks” komanda. 2015. gada draftā “Knicks” izvēlējās Porziņģi ar ceturto numuru.

2017./2018. gada sezonā uzbrucējs vidēji mačā iemeta 22,7 punktus 48 spēlēs, taču 2018. gada februārī iedzīvojās nopietnā savainojumā, un kopš tā brīža laukumā nav gājis. Latvietim tika konstatēts ceļgala krustenisko saišu plīsums, kas nozīmēja ilgu rehabilitāciju.

2019. gada februārī Porziņģis tika aizmainīts uz Dalasas “Mavericks”. Paredzēts, ka uzbrucējs būs pilnībā gatavs jaunajai NBA sezonai, kas sāksies 22. oktobrī, bet jau 14. novembrī viņam būs iespēja atgriezties leģendārajā “Madison Square Garden”, lai aizvadītu maču pret “Knicks”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par