Porziņģis atbild uz Harklesa provokāciju un saņem tehnisko piezīmi “Mavs” zaudējumā (VIDEO)

19/04/2021 08:46

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks” aizvadītajā naktī savā laukumā piekāpās Sakramento “Kings” vienībai ar rezultātu 107:121.

Liepājnieks laukumā pavadīja 37 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar deviņiem gūtiem punktiem, izcīnītām 11 atlēkušajām bumbām un trīs rezultatīvām piespēlēm. Porziņģis grozā raidīja divus no septiņiem divpunktu metieniem un vienu no septiņiem tālmetieniem, kā arī realizēja divus soda metienus.

Porziņģis izpelnījās arī tehnisko piezīmi. Kādā no epizodēm trešajā ceturtdaļā viņš prasīja bumbu zem groza, taču piespēles brīdī “Kings” spēlētājs Moriss Harkless savu pretspēlētāju izgrūda no pozīcijas, kā rezultātā Porziņģis bumbu nesaņēma. Harkless kaut ko pateica latvietim, kam sekoja Porziņģa atbilde, “Kings” spēlētāju pagrūžot. Harkless par Porziņģa “uzbrukumu” vien pasmaidīja un abi šajā epizodē saņēma tehniskās piezīmes.

“Mavericks” rindās rezultatīvākais ar 37 gūtajiem punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm bija slovēnis Luka Dončičs, kamēr 22 punktus komandas sniegumam pievienoja Dorians Finnijs-Smits, bet vēl 20 punkti Džeilena Bransona rēķinā.

Savukārt Sakramento komandā rezultatīvākais ar 30 punktiem bija De’Ārons Fokss, kuram arī 12 rezultatīvas piespēles, bet 24 un 23 punkti attiecīgi Harisonam Bārnsam un Terensam Deivisam. Ar “double-double” izcēlās Hasans Vaitsaids, kuram 12 punkti un 10 bumbas zem groziem.

Nākamo spēli “Mavericks” aizvadīs 22. aprīlī, kad plkst. 3:30 savā laukumā uzņems Detroitas “Pistons” vienību.