Porziņģis atgriežas savā līmenī, bet netrāpa izšķirošu metienu (VIDEO)

23/12/2017 07:51

Ņujorkas “Knicks” latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē guva 29 punktus, taču nespēja glābt komandu no zaudējuma, turklāt pamatlaika pēdējā sekundē aizmeta garām tālmetienu un neizrāva pagarinājumu.

“Knicks” viesos ar rezultātu 101:104 (21:25, 23:27, 31:22, 26:30) piekāpās Detroitas “Pistons” komandai, ciešot otro zaudējumu pēdējās trīs spēlēs.

“Knicks” lielāko tiesu mača atradās iedzinējos, trešajā ceturtdaļā panākot pretiniekus un pārņemot vadību. “Pistons” basketbolisti nepadevās un atguva vadību, taču trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Porziņģis vēlreiz izvirzīja vadībā viesus. Vēl nedaudz vairāk kā minūti pirms ceturtās ceturtdaļas beigām “Knicks” bija priekšā ar 101:97, taču izsēja vadību, mājiniekiem nepilnu 70 sekunžu laikā iemetot septiņus punktus. Porziņģim līdz ar pamatlaika beigu signālu bija iespēja izraut neizšķirtu un panākt pagarinājumu, taču viņam nācās izpildīt sarežģītu tālmetienu, kas savu mērķi nesasniedza.