Porziņģis atskatās uz sezonu, ieskicē vasaras plānus un cer, ka drīz būs skaidrība ar līgumu

11/04/2023 08:42
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kristaps Porziņģis aizvadījis preses konferenci pēc aizvadītās NBA regulārās sezonas.

Mediji uzsvēra, ka Porziņģis kopā ar Bredliju Bīlu un Kailu Kuzmu kopā aizvadīja vien 35 spēles. “Jā, tā ir taisnība tikai 35 mači un tas nav ideālais variants. Uzskatu, ka mums bija labi posmi kopā, kur mēs ieguvām saspēli. Bija redzams, ka mēs varam spēlēt patiešām labu basketbolu. Taču dienas beigās 35 spēles nav pietiekami, lai puiši, kuri kopā spēlē pirmo reizi, patiešām kaut ko uzbūvētu un iegūtu labu ritmu,” atzina Porziņģis.

“Manā prātā ir vairākas lietas, kurās vēlos kļūt labāks,” savus starpsezonas plānus ieskicēja Porziņģis. “Nezinu, vai vēlos iet pārāk daudz detaļās, bet turpināšu strādāt uz fizisko sagatavotību. Jebkurā skautinga materiālā ir uzsvērts, ka pret mani ir jāspēlē, cik vien fiziski iespējams, lai nogurdinātu mani. Apzinos, ka jau tagad esmu daudz, daudz labāks šajā ziņā nekā iepriekš, bet jūtu, ka joprojām to varu uzlabot.”

“Noteikti, ka Vašingtonā jūtos kā mājās,” atklāja latviešu basketbolists. “Ticiet vai nē, bet mīlu šo pilsētu, neskatoties uz to, ka vairākums brīvie aģenti ne pārāk vēlas nonākt šajā pilsētā. Redzot, kādi cilvēki ir apkārt “Wizards” organizācijai, kuri vēlas panākt, lai šī ir labākā vieta NBA, tam manās acīs ir liela vērtība. Ceru, ka skaidrība par nākotni jau būs pavisam drīz.”

“Tas ir svarīgi, ka spēju aizvadīt gandrīz visu sezonu,” izteicās Porziņģis. “Skatos uz to, kā jūtas mans ķermenis un saprotu, ka šis ir tikai sākums. Bija gara un produktīva starpsezona. Tas kā mans ķermenis jutās visas šīs sezonas garumā padarīja mani pacilātu un enerģisku, jo tas man dod iespēju savu spēli pacelt vēl citā līmenī.”

Jau vēstīts, ka “Wizards” ar 35 uzvarām 82 spēlēs finišēja 12. vietā Austrumu konferencē un ceturto reizi pēdējo piecu sezonu laikā nekvalificējās izslēgšanas spēlēm. Jāatzīmē, ka komandas “lielais trio” – Kuzma, Porziņģis un Bredlijs Bīls kopā nospēlējuši vien 35 mačus. Jau tagad zināms, ka sadarbība ar galveno treneri Vesu Anseldu junioru tiks turpināta. 65 pamatturnīra spēlēs šosezon Porziņģis izcēlās ar vidēji 23,2 punktiem, 8,4 atlēkušajām bumbām un 2,7 rezultatīvām piespēlēm.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.5
1.53
6.75
4.75
1.44
5.5
4.5
1.55
1.31
5.5
9.25
4.75
3.75
1.72
1.6
3.9
5.75
3.5
4.1
1.9
3.6
3.75
1.95
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām