Porziņģis, Bertāns un Pasečņiks atsāks NBA sezonu

21/02/2020 14:41

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) gaidamajā naktī regulārās sezonas spēles atsāks Kristaps Porziņģis un Dalasas “Mavericks”, kā arī Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks ar Vašingtonas “Wizards”.

Plkst. 2:00 pēc Latvijas laika “Mavericks” tiksies ar Orlando “Magic”, bet “Wizards” tajā pašā laikā spēkosies ar Klīvlendas “Cavaliers”.

[post_bet]

Porziņģa “Mavericks” pirms Zvaigžņu spēles pārtraukumā divas reizes pēc kārtas spēlēja ar Sakramento “Kings” komandu. Pirmajā spēlē tika piedzīvots zaudējums, bet nākamajā mačā Dalasas vienība revanšējās.

Latvietis ir otrs “Mavericks” rezultatīvākais spēlētājs šajā sezonā, gūstot 18,4 punktus, izcīnot 9,1 atlēkušo bumbu un 1,9 reizes bloķējot pretinieku metienus. Labākais komandā ir slovēnis Luka Dončics, kurš arī bija vienīgais Dalasas pārstāvis Zvaigžņu spēlē. Viņš šosezon iemet vidēji 28,9 punktus, izcīna 9,5 atlēkušās bumbas un atdod 8,7 rezultatīvas piespēles.

Wizards – Cavaliers

Bertāna un Pasečņika “Wizards” pirms Zvaigžņu spēles pārtraukuma spēja izcīnīt divas uzvaras pēc kārtas. Pieveikti tika Čikāgas “Bulls” un Ņujorkas “Knicks” basketbolisti.

Bertāns šajā sezonā samet vidēji 15 punktus, izcīna 4,6 bumbas zem groziem un tālmetienus met ar 42,4% precizitāti. Pasečņiks pievieno 7 punktus un 4,7 atlēkušās bumbas. Līderis ir Bredlijs Bīls, kuram 29,1 punkts un 6,2 rezultatīvas piespēles.

“Cavaliers” sastāvā Kolinam Sekstonam 18,9 punkti, bet komandas jaunieguvumam Andrē Dramondam vidēji “double-double” (17,7+15,8). Dramonds ir labākais cīnītājs par atlēkušajām bumbām visā līgā.