Porziņģis, brāļi Bertāni, Kurucs un citi NBA spēlētāji apciemo bērnus BKUS

Kristaps Porziņģis, Rodions Kurucs, Dāvis Bertāns, Dairis Bertāns, Sems Dekers, Džonatans Aizaks, sportazinas.com
Foto: LBS

Otrdien “Basketball Without Borders” (BWB) nometnē “Elektrum” Olimpiskajā centrā NBA treneri un spēlētāji turpināja strādāt ar jaunajiem basketbolistiem, pilnveidojot viņu tehniskās prasmes un basketbola zināšanas, bet pēcpusdienā NBA spēlētāji un Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails apciemoja Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu (BKUS).

Dairis un Dāvis Bertāni, , , kā arī un  kopā ar Kārlailu “NBA Cares” sociālās kampaņas ietvaros apciemoja bērnus, kuri ārstējas BKUS onkoloģijas un ķirurģijas nodaļās. Bērniem bija iespēja pavadīt laiku ar spēlētājiem, aprunāties, piedalīties sporta viktorīnā un tikt pie autogrāfiem.

“Tā bija lieliska iespēja mums kaut uz brīdi radīt prieku bērniem, kuri iet cauri sarežģītam dzīves posmam un kuriem nepieciešams atveseļoties,” Latvijas Basketbola savienības (LBS) mājaslapā citēts Porziņģis. “Centāmies viņiem iedot pozitīvu lādiņu un tas arī mums pašiem sagādā prieku un rada pozitīvas sajūtas. Esmu priecīgs, ka izdevās tik pozitīvs pasākums.”

“BKUS misijā ir teikts, ka mēs ārstējam, aprūpējam, mācām un iedvesmojam, lai bērniem būtu veselīgāka un iespējami pilnvērtīgāka dzīve. Iedvesmai ir ļoti liela nozīme bērnu atveseļošanās procesā. Esmu pārliecināts, ka pēc NBA puišu apciemojuma daudziem mazajiem pacientiem atveseļošanās noritēs daudz ātrāk. Paldies NBA un mūsu Latvijas spēlētājiem par ciemošanos Bērnu slimnīcā,” komentēja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Valts Ābols.

“Basketball without borders” zvaigznes apciemo Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu

“Bērni ir bērni un nonākšana slimnīcā ir kas tāds, ko neviens bērns nevēlas piedzīvot. Bet tāda diena kā šī, kad slimnīcā ciemojas zvaigznes, bērnu elki un cilvēki, kas viņus iedvesmo, tas ir milzīgs prieks un mēs ticam, ka prieks palīdz veseļoties,” uzsver Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa. “Šodienas piedzīvojums pēc visa tā, kas ar viņiem notiek slimnīcā, paliks atmiņā, kā labākās atmiņas par šo vasaru. Paldies spēlētājiem un NBA organizācijai, ka atrada laiku apciemot bērnus un radīt viņiem patiesu prieku!”

Rīt pēdējā “Basketball Without Borders” nometnes dienā norisināsies izslēgšanas spēles, bet nometnes labākie jaunie talanti sacentīsies visu zvaigžņu spēlē pēc kuras tiks paziņoti arī nometnes vērtīgākais spēlētājs un spēlētāja.

Nometnē trenējas arī Latvijas jaunie basketbolisti Madlēna Ģērķe (BJBS “Rīga/Jugla”), Vanesa Jasa (BK “Kolibri”), Kristiāna Kulačkovska (Saldus), Marta Daniela Leimane (BK “Kolibri”), Līna Loceniece (Liepājas SSS), Krišs Helmanis (BJBS “Rīga/DSN”), Rodijs Mačoha (Liepājas SSS) un Toms Skuja (BJBS “Rīga/Rīdzene”).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par