Porziņģis dalīti rezultatīvākais komandā, “Wizards” izlaiž pārsvaru un zaudē “Knicks” (VIDEO)

25/02/2023 07:13
Kristaps Porziņģis

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” regulārā čempionata spēlē savā laukumā ar rezultātu 109:115 piekāpās Ņujorkas “Knicks”, pārtraucot divu uzvaru sēriju. Otrās ceturtdaļas laikā Vašingtonas komanda bija iekrājusi 19 punktu pārsvaru, taču drīz vien to izsēja un nespēja atgriezties spēlē.

Porziņgis laukumā pavadīja 35 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā guva 23 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles un bloķēja divus pretinieku metienus. Latvietis šoreiz pieļāva trīs kļūdas, nopelnīja divas personīgās piezīmes un spēli pabeidza ar sliktāko +/- rādītāju komandā (-16).

Trešajā ceturtdaļā Porziņģim virsū uzkrita komandas biedrs Deni Avdija, kā rezultātā latvietis uz neilgu laiku bija spiests doties uz ģērbtuvēm. Kristaps bija spējīgs atgriezties laukumā, taču rezultātā trešdaļā nospēlēja tika četras minūtes un 56 sekundes, neveicot nevienu metienu pa grozu.

Šobrīd Kristaps aizvada vienu no savas NBA karjeras labākajām sezonām, regulārā čempionāta nospēlētajā 51 mačā caurmērā izceļoties ar 22,8 punktiem, 8,6 atlēkušajām bumbām un 2,5 piespēlēm.

Porziņģis bija dalīti rezultatīvākais basketbolists “Wizards” sastāvā. Tāpat 23 punktus guva arī Kails Kuzma, kurš savam kontam pievienoja piecas izcīnītas bumbas zem groziem un trīs piespēles. Trešais pēc punktiem bija Bredlijs Bīls (16), bet par vienu punktu mazāk guva Delons Raits.

Uzvarētājiem, savukārt, pārliecinoši labākais bija Džūliuss Rendls, kurš spēli noslēdza ar 46 punktiem, divām atlēkušajām bumbām un tikpat piespēlēm. Gandrīz trīs reizes mazāk, proti, 16 punktus sameta Imanuels Kviklijs, bet par diviem punktiem mazāk Rovana Bareta kontā.

“Wizards” patlaban ar bilanci 28-31 ieņem pēdējo desmito vietu “play-in” zonā Austrumu konferencē. Nākamo spēli Porziņģa pārstāvētā komanda aizvadīs svētdien, 26.februārī, plkst. 22:30 pēc Latvijas laika, agrajā spēlē izbraukumā lūkojot pārspēt Čikāgas “Bulls”.