Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Bostonas “Celtics” ar rezultātu 118:106 pārspēja Denveras “Nuggets”, kas spēlēja bez līdera Nikola Jokiča.
Porziņģis laukumā pavadīja minūtes un sekundes, kuru laikā izcēlās ar 25 punktiem (1.p. 6/8; 2.p. 8/15; 3.p. 1/3) un 11 atlēkušajām bumbām, noformējot savu pirmo “double-double” šosezon. Tāpat latvietim arī trīs rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, viens bloķēts metiens, viena pieļauta kļūda, viena piezīme, kā arī +/- rādītājs +14.
#NBA. @nuggets 106:118 @celtics. 📊Kristaps Porzingis – 34min/25pts (9/18 FG, 6/8 FT) /11reb/3ast/2stl/1blk/+/- +14! #KristapsPorzingis #BostonCeltics #FutureSportsGroup #FutureMBB pic.twitter.com/HoWzNXxRwt
— Future Sports Group (@future__sg) January 8, 2025
Rezultatīvākais “Celtics” rindās kā ierasts bija Džeisons Teitums, kurš guva 29 punktus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet 18 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles Drū Holidejam. Savukārt Džeilens Brauns atzīmējās ar 14 punktiem, astoņām bumbām zem groziem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.
Pretiniekiem Jokiča prombūtnē līdera lomu uzņēmās Rasels Vestbruks, kurš maču noslēdza ar 26 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm. Vēl viņam ar 19 gūtajiem punktiem palīdzēja Džamals Marejs un rezervists Džulians Stravers.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu