Porziņģis: Esmu pārliecināts, ka komandas vadība pieņems pareizos lēmumus

Kristaps Porziņģis, Sportazinas.com
Kristaps Porziņģis foto: NY Post

Šodien, 14. aprīlī, tika aizvadīts Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas kluba (NBA) Ņujorkas “Knicks” sezonas noslēguma pasākums (exit meeting), kurā kluba vadība un spēlētāji atbildēja arī uz žurnālistu jautājumiem.

Porziņģim tika vaicāts, kā norit atveseļošanās no februārī gūtās traumas (krustenisko saišu plīsums): “Šobrīd esmu apmierināts ar to, kā norit rehabilitācijas process. Šī trauma… Ja arī viss iet pēc plāna, ir nepieciešama pacietība, jo tā nav no parastākajām. Varbūt atveseļošanās process norit gludi, bet tāpat ir jābūt ļoti pacietīgam un nedrīkst neko sasteigt. Ejam soli pa solim,” teica Porziņģis.

Slaidais latvietis arī atzina, ka jau drīzumā dosies uz Latviju, kur vairāku speciālistu uzraudzībā turpinās atveseļošanās procesu.

Līgums ar “Knicks” klubu Porziņģim vēl ir uz nākamo sezonu, bet 2019.gada vasarā viņš var kļūt par ierobežoti brīvo aģentu, ja kontrakts līdz tam laikam netiks pagarināts. Nākamajā sezonā “Knicks” būs daudz brīvo līdzekļu algu griestos, kas dotu iespēju piesaistīt kādu augstas klases brīvo aģentu. Ja līgums ar Porziņģi tiks noslēgts jau šovasar, brīvo līdzekļu apjoms samazinātos. Porziņģim vaicāts, vai jaunā līguma (ne)piedāvāšana var ietekmēt viņa atgriešanās laukumā termiņu, uz ko basketbolists atbildēja noraidoši.

“Ticu, kad atgriezīšos, būšu tajā pašā līmenī, ja ne pat labāks. Man jāatgriežas kā labākam spēlētājam. Jākļūst spēcīgākam un jābūt progresējušam arī citos aspektos. Tas visu laiku ir manā prātā. Es nevēlos vienkārši veiksmīgi izveseļoties un atgriezties ar veselu celi. Vēlos nostiprināt savu ķermeni un kļūt labāks. Šī trauma ir kā iespēja to izdarīt,” pārliecināts bija “Knicks” sestais numurs.

Žurnālisti arī pieskārās līdzšinējā vienības galvenā trenera atlaišanas tēmai.

“Tas vienmēr ir smagi, ja zaudē darbu. Sazvanījos ar Džefu, novēlēju viņam veiksmi un pateicu paldies par šiem diviem gadiem. Tas arī viss. Tagad ir jādodas uz priekšu,” sacīja latvietis.

Noslēgumā Porziņģim vaicāts, vai viņš sagaida, ka komandas vadība, meklējot jauno galveno treneri, prasīs arī viņa viedokli, uz ko Kristaps atbildēja: “Esmu pārliecināts, vadība pieņems pareizos lēmumus un izveidos komandu ilgtermiņam, lai mēs varētu sasniegt ko lielu. Mans uzvedums ir spēlēt, bet viņu – būvēt komandu. Mums ir jāuzticas viņiem. Šobrīd manas domas ir tikai par to, kā ātrāk izveseļoties, tāpēc neesmu īpaši domājis par šādām lietām.”

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar