Porziņģis gandrīz savāc “double-double”, “Mavericks” izlaiž uzvaru pār “Lakers”

02/11/2019 07:49

Naktī uz sestdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) zaudējumu piedzīvoja latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas “Mavericks” komanda.

“Mavericks” savā laukumā papildlaikā ar 110:119 piekāpās Losandželosas “Lakers” komandai.

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 37 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā guva 16 punktus (3pt. 1/3, 2pt. 5/13, 1pt. 3/6), savāca deviņas atlēkušās bumbas, pieļāva divas kļūdas un sakrāja piecas personiskās piezīmes.

Spēli veiksmīgāk iesāka Dalasas basketbolisti, kuri pirmajās četrās minūtēs iekrāja 10 punktu pārsvaru. Uz brīdi pārsvars sasniedza arī 14 punktu atzīmi, taču viesi to samazināja līdz 5 punktiem pirmās ceturtdaļas izskaņā. Arī otrajā spēles ceturksnī “Mavericks” komanda turējās 10-15 punktu vadībā.

Otrā puslaika ievadā “Lakers” rezultātu izlīdzināja un turpinājās līdzvērtīga cīņā, bet trešās ceturtdaļas izskaņā mājiniekiem izdevās atgūt deviņu punktu pārsvaru. Ceturtās ceturtdaļas sākumā Losandželosas komanda jau bija atspēlējusi deficītu un līdz pamatlaika beigām risinājās spraigs duelis. Papildlaikā veiksmīgāki izrādījās “Lakersbasketbolisti.

“Mavericks” rindās ar izcilu sniegumu izcēlās Luka Dončičs, kurš sakrāja 31 punktu, 15 rezultatīvās piespēles un 13 atlēkušās bumbas, bet Dvaits Pauels pievienoja 14 punktus un piecas bumbas zem groziem.

Tikmēr “Lakers” rindās teicams sniegums Lebronam Džeimsam – 39 punkti, 16 rezultatīvās piespēles un 12 atlēkušās bumbas. Entonijs Deiviss pievienoja 31 punktu un astoņas atlēkušās bumbas