Porziņģis iekļauts NBA labāko 37 basketbolistu sarakstā

Tims Hārdavejs un Kristaps Porziņģis
Tims Hārdavejs un Kristaps Porziņģis | Foto: Dalasas "Mavericks"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” spīdeklis Kristaps Porziņģis iekļauts līgas labāko 37 spēlētāju sarakstā, kuru sastādījis medija “The Athletic” žurnālists Sets Pertnovs.

Viņš spēlētājiem nav devis konkrētas pozīcijas, bet izveidojies piecus līmeņus. Latvietis ticis trešajā, kurš savukārt ir iedalīts trīs apakškategorijās – 3A, 3B un 3C. Porziņģis atrodas zemākajā 3C kategorijā kopā ar tādiem vīriem kā Temetriusu Morantu, Džeilenu Braunu, Kleju Tompsonu, Raselu Vestbruku, Treju Jangu un Zionu Viljamsonu.

Pertnovs būtu licis Porziņģi un Tompsonu augstāk, taču viņam neziņu rada abu spēlētāju veselības stāvoklis. Latvietis ir traumatisks, bet Tompsons atgriezīsies Goldensteitas “Warriors” rindās pēc ceļgala krustenisko saišu traumas izārstēšanas.

“Porziņģa sakarā jautājumi nav par viņa spējām, bet par viņa pieejamību,” raksta apskatnieks. “Viņam ir tieksme bieži gūt traumas, taču, ja Kristaps spēj ilgāku laiku noturēties bez savainojumiem, viņš ir “All-NBA” kalibra spēlētājs, kurš būtu pelnījis būt augstāk šajā sarakstā.”

Iepriekš piektajā līmenī, kurā ievietoti spēlētāji no 80. līdz 125. pozīcijai, nonāca arī .

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par