Porziņģis komentē gūto traumu: Nav tik slikti, kā sākumā domāju

04/05/2024 20:15
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis sarunā ar Ziemeļamerikas žurnālistiem atklājis informāciju par savu gūto savainojumu.

Jau vēstīts, ka “Celtics” naktī uz otrdienu Austrumu konferences “play-off” pirmās kārtas ceturtajā mačā ar 102:88 pārspēja Maiami “Heat”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-1. Porziņģis traumā, tostarp bezkontakta situācijā, iedzīvojās pirmā puslaika izskaņā, kā rezultātā viņš nepabeidza spēli.

Uzreiz pēc mača kļuva zināms, ka latvietis bija izvairījies no ļaunākā scenārija – proti, Ahilleja cīpslas traumas, bet tagad pēc veiktajām pārbaudēm noskaidrojies, ka latvietis traumējis plekstveida muskuli (“soleus”), kas ir viena no ikra muskuļa daļām.

“Pēc pārbaudēm varēja skaidri redzēt, kas ir noticis un šobrīd mēs to attiecīgi ārstējam,” atklāja Porziņģis. “Ar katru dienu paliek arvien labāk. Protams, ka tas nav patīkami, ka nevaru spēlēt kopā ar saviem puišiem, bet šobrīd esmu labā noskaņojumā. Daru visu iespējamo, lai būtu atpakaļ pēc iespējas ātrāk.”

Porziņģim tika uzdots jautājums, cik nopietns savainojums ir konstatēts. “Skaidrs, ka tas noteikti prasīs nelielu laiku. Cenšos darīt visu, lai paātrinātu rehabilitāciju, jo vēlos būt atpakaļ laukumā, cik vien ātri iespējams. Tajā pašā laikā saprotu, ka sliktākais, kas varētu būt ir vēlreiz saasināt traumu. Par konkrētākām detaļām ir jāvaicā ārstiem, jo es vienkārši pieturos pie iedotā plāna.”

“Vēl neesmu gatavs piedalīties basketbola treniņos, bet sagaidu, ka ļoti drīz varēšu atsākt darīt visu,” norādīja Porziņģis. “Man bija līdzīga trauma sezonas sākumā, tas bija spēlē pret Orlando “Magic” un izlaidu aptuveni nedēļu vai nedaudz vairāk, bet mēs nesteidzāmies un bijām uzmanīgi. Pašlaik esam tādā sezonas posmā, kad spēle ir daudz agresīvāka. Izvērtēsim situāciju katru nedēļu un redzēsim, kāds ir progress.”

Tāpat basketbolists salīdzināja sezonas sākumā gūto savainojumu ar šo. “Šis ir sliktāks gadījums. Negribu izmantot šo vārdu, bet noteikti, ka ir nedaudz sliktāk, kas liks ārstēties mazliet ilgāk. Vienu uzbrukumu pirms tam pagriezu potīti, varbūt pēc tam kompensēju kaut ko vairāk ar otru kāju, varbūt tas vienkārši notika, nezinu. Tad sajutu sāpes un jūs redzējāt manu reakciju. Varu teikt, ka nav tik slikti, kā sākumā domāju. Kā ir tā ir, protams, ka neviens nevēlas traumas, bet vismaz nav tik slikti, kā varēja būt. Šobrīd nav konkrēts datums, kad es varētu atgriezties, bet būs vairāk skaidrības, kad sākšu darīt vairāk lietas. Noteikti, ka tagad vēl neesmu ļoti tuvu, lai atgrieztos.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.68
4.93
4.49
2.8
3.1
2.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām