Porziņģis komentē situāciju ar savainojumu

15/11/2023 18:45
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis komentējis situāciju ar savu savainojumu.

Iepriekš “Celtics” savos sociālajos tīklos pavēstīja, ka latvieša dalība komandas nākamajā mačā pret Filadelfijas “76ers” ir uz jautājuma zīmes, kā iemeslu minot labā ceļgala sasitumu.

Pats Porziņģis sarunā ar žurnālistiem uzsver, ka tas nav nekas nopietns, norādot, ka trauma gūta mačā pret Ņujorkas “Knicks” sadursmē ar Džūliusu Rendlu. Liepājnieks gan vairījās komentēt, vai viņš dosies laukumā, norādot, ka tas būs skaidrs vien tuvāk mačā sākumam.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem mačos pret “76ers” ir centra spēlētāja Džoela Embīda segšana, atzina Porziņģis. “Domāju, ka ir pareizi, ja kāds piepalīdz un vēl vairāk apgrūtina viņa spēli. Iepriekšējā spēlē diezgan labu darbu paveicām,” secināja latvietis.

Iepriekšējā mačā lielu darbu Embīda ierobežošanā veica aptuveni 17 centimetrus īsākais Holidejs, kurš Porziņģa skatījumā ir ļoti daudzpusīgs spēlētājs. “Viņš var nosegt labāko saspēles vadītāju līgā un labāko centra spēlētāju līgā. Viņš ir labākais aizsardzības spēlētājs, kuru var vēlēties savā komandā, ņemot vērā viņa viedumu, pieredzi un kvalitātes,” uzsvēra Porziņģis.

Abas komandas arī iepriekšēja trešdienā spēkojās Filadelfijā, uzvaru ar rezultātu 106:103 izcīnot mājiniekiem. Sešas sekundes pirms pamatlaika beigām Porziņģis izpildīja tālmetienu, taču metiens bija par īsu un latvietim neizdevās panākt neizšķirtu.

“Gribam uzvarēt katru spēli un esam spējīgi to izdarīt. Arī ar savu ne labāko sniegumu bijām tuvu uzvarai – tas daudz ko pasaka par mums,” secināja Porziņģis.

Latvijas basketbolists šajā sezonā paguvis sakrāt jau sešas tehniskās piezīmes, kas viņam ir neraksturīgi tik īsā nogrieznī, atzina Porziņģis. “Vainošu tajā savu aizrautību, kas ir saistīts ar spēlēšanu jaunajā komandā. Dažas no tām, manuprāt, ir nepelnītas, jo nedaru neko tādu, ko neesmu darījis visu savu karjeru. No dažām noteikti varēju izvairīties un centīšos tā darīt nākotnē,” solīja Porziņģis.

Duelis pret “76ers” vienību notiks gaidāmajā naktī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika.

Porziņģis līdz šim piedalījies visās 10 “Celtics” šīs sezonas spēlēs. Liepājnieks vidēji izcēlies ar 19,7 punktiem, 6,2 atlēkušajām bumbām, 1,9 rezultatīvām piespēlēm un 1,3 bloķētiem metieniem. Bostonas vienība izcīnījusi astoņas uzvaras un piedzīvojusi divas neveiksmes.

Pamats uztraukumam? Porziņģis veselības problēmu dēļ varētu nespēlēt pret “76ers”

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.87
-
1.95
3.11
4.22
2.16
1.17
8
15.5
5.02
4.75
1.64
1.14
8.75
19
1.51
4.76
6.73
5
3.9
1.61
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām