Porziņģis: Likās, ka viņi nespēj aizmest garām

01/02/2018 08:56

Jau vēstīts, ka latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien iemeta 16 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā, kamēr viņa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” viesos ar 73:103 (24:27, 21:23, 20:31, 8:22) piekāpās Austrumu konferences līderei Bostonas “Celtics”.

Porziņģis trešdienas spēlē laukumā pavadītajās 35 minūtēs grozā raidīja sešus no 13 divpunktu metieniem, vienu no pieciem trejačiem un vienu no trim “sodiņiem”. Tāpat latvieša rēķinā četras atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, trīs bloķēti metieni, viena kļūda un divas piezīmes.

Kamēr Porziņģis bija laukumā, “Knicks” ielaida par 36 punktiem vairāk nekā iemeta, kas bija pārliecinoši sliktākais rādītājs komandā.

Pēc mača Porziņģis komentēja savu un komandas pieticīgo spēli, bet uzslavēja pretiniekus: “Ceturtajā ceturtdaļā likās, ka viņi nespēja aizmest garām, savukārt mēs paši nevarējām trāpīt metienus. Tādas bija sajūtas.”

“Mēs visi metām drausmīgi, to skatā arī es. Man šķiet, ka aizmetu garām tik daudz brīvu metienu. Metienu ziņā šī nebija mūsu nakts. Protams, viņiem ir viena no labākajām aizsardzībām līgā. Viņi izdarīja lielu darbu, taču priekš mums šī bija drausmīga spēle,” par komandas sniegumu izteicās Porziņģis.

“Viņiem ir sava identitāte, taču mēs vēl cenšamies sevi atrast,” piebilda latvietis.

Kristaps bija viens no līdzdalībniekiem skaistākajā spēles epizodē, kad viņš centās bloķēt pretinieka Džeilena Brauna metienu, taču saņēma “sejā” spēcīgu danku.

“Tā bija lieliska epizode. Īpaši pret labāko metienu bloķētāju līgā,” par notikušo pasmaidīja Porziņģis, piebilsto, ka Braunam vajadzētu būt danku konkursā.

Ņujorkas vienība ar 23 uzvarām 52 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā joprojām ieņem desmito vietu, kamēr “Celtics” ar 37 panākumiem ir pirmajā pozīcijā.

“Knicks” nākamo spēli aizvadīs piektdien, kad viesosies pie Milvoki “Bucks” basketbolistiem.