Porziņģis: Mača pirmajā pusē spēlējām autopilotā

29/02/2020 11:22

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” spēlētājs Kristaps Porziņģis pēcspēles intervijā atklāja zaudējuma iemeslus.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Mavericks” piekāpās Maiami “Heat” ar 118:126 (31:31, 24:32, 38:25, 25:38). Porziņģis laukumā pavadītajās 38:35 minūtēs iemeta 24 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas. Pirms noslēdzošās ceturtdaļas “Mavs” bija vadībā ar piecu punktu pārsvaru.

“Pārtraukumā runājām par to, ka otrajā puslaikā mums vajadzētu spēlēt ar lielāku enerģiju,” teica latviešu basketbolists. “Mača pirmajā pusē mēs spēlējām autopilotā. Turpinājumā gribējām demonstrēt jaudīgāku sniegumu, darīt to, kas jādara, bet ar lielāku spēku. Vienkārši būt fiziski labākiem visos spēles elementos. Tas deva rezultātu, mēs izvirzījāmies vadībā,” atklāja Porziņģis.

Šosezon latviešu basketbolists laukumā gājis 45 spēlēs, kurās vidēji iemetis 18,7 punktus, izcīnījis 9,2 atlēkušās bumbas un atdevis 1,6 piespēles.

Ar 36 uzvarām 60 mačos “Mavericks” ieņem septīto vietu Rietumu konferencē. Nākamo spēli komanda aizvadīs rītdien, 1. martā plkst. 22:30 pēc Latvijas laika pret Minesotas “Timberwolves”.