Porziņģis met perfekti no soda līnijas, taču savainojuma dēļ nepabeidz spēli (VIDEO)

22/01/2023 07:47
Kristaps Porziņģis

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” regulārā čempionata spēlē savā laukumā ar rezultātu 138:118 pārspēja Orlando “Magic”, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.  Latvijas basketbolists trešās ceturtdaļas vidū iedzīvojās savainojumā un nepabeidza spēli.

Porziņgis laukumā pavadīja 22 minūtes un 60 sekundes, kuru laikā guva 17 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu pretinieku metienu. Latvietis realizēja visus desmit izpildītos soda metienus, vienu no trīs tālmetieniem un divus  no septiņiem divpunktu metieniem. Tāpat Kristaps pieļāva divas kļūdas, nopelnīja tikpat personīgās piezīmes un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju (+5).

Porziņģis traumu guva trešās ceturtdaļas vidū, kad neveiksmīgi piezemējās uz kreisās kājas. Pirms tam savainojuma dēļ mačs noslēdzās citam “Wizards” starta piecinieka garajam spēlētājam Daniela Gefordam. “Viņa stāvokli vērtēsim svētdien. Redzēsim, kas tur būs. Nedomāju, ka ir pārāk slikti, bet turēsim īkšķus,” par Porziņģa traumu teica “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds juniors. Savainojumu Porziņģis guva pirms otrdien gaidāmās spēles pret viņa iepriekš pārstāvēto Dalasas “Mavericks”.

Šobrīd Kristaps aizvada vienu no savas NBA karjeras labākajām sezonām, regulārā čempionāta nospēlētajā 41 mačā caurmērā izceļoties ar 22,1 punktiem, 8,8 atlēkušajām bumbām un 2,4 piespēlēm.

“Wizards” sastāvā rezultatīvākais ar 30 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām bija Rui Hačimura. Tāpat 25 punktus un desmit izcīnītas bumbas zem groziem pievienoja Kails Kuzma, bet 17 punkti un astoņas piespēles Bredlija Bīla kontā. Savukārt viesiem rezultatīvākais ar 23 punktiem un astoņām piespēlēm bija Markels Fulcs, bet ar 20 punktiem izcēlās Francs Vāgners.

“Wizards” patlaban ar bilanci 20-26 ieņem 11.vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli Porziņģa pārstāvētā komanda aizvadīs naktī uz trešdienu, 25.janvārī, plkst. 03:40 pēc Latvijas laika izbraukumā tiekoties ar cita latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvēto Dalasas “Mavericks”.