Porziņģis: Nav noslēpums, ka mūsu mērķis ir izcīnīt NBA titulu

Krsitaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: Photo by Glenn James/NBAE via Getty Images

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Dalasas “Mavericks” spēlētājs komandas “Twitter” profilā dalījies pārdomās par rehabilitāciju un nākotnes mērķiem kopā ar “Mavericks”.

“Rehabilitācija norit diezgan labi. Trenējos sešas dienas nedēļā un pilnībā koncentrējos uz atveseļošanos. Daru visu nepieciešamo, lai pēc iespējas ātrāk atgrieztos laukumā. Es tam jau esmu tuvu, bet noteikti nesteigšos atgriezties,” stāsta basketbolists.

“Galu galā mums ir jāskatās uz galveno mērķi, kas ir izcīnīt čempiontitulu. Tā ir mūsu motivācija, kas liek strādāt katru dienu. Nav noslēpums, ka mūsu mērķis ir izcīnīt NBA titulu. Tas ir tas, kur mēs ieguldīsim visas pūles,” atzīst Porziņģis.

“Mums priekšā ir lielas lietas. Mums jāturpina koncentrēties un jāpaliek labākiem katru dienu. Tad arī rezultāti atnāks. Arī domas ir liels spēks, tās ir jāsakārto. Tad vienkārši ir jāiet un jāspēlē,” saka latvietis. “Viss ko es varu darīt ir izdarīt visu, ko spēju, lai būtu drošs, ka esmu vesels.”

Jau ziņots, ka NBA sezona sāksies 22. decembrī, katrai komandai aizvadot 72 mačus pamatturnīrā. Tomēr pirmajos mačos komandai būs jāiztiek bez Porziņģa, kurš turpina atgūties pēc meniska operācijas. “Pats ceru, ka varētu atsākt spēlēt kaut kad janvāra sākumā. Bet tas viss ir atvērts, jāskatās, kā es progresēšu. Tagad varu strādāt daudz intensīvāk. Jo ātrāk atgriezīšos formā, jo ātrāk mani laidīs laukumā.

Tagad “Mavericks” vienībai paredzēts aizvadīt divas pirmssezonas cīņas ar Milvoki “Bucks”. Tās notiks 13. un 15. decembrī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika. Tāpat Dalasas basketbolisti laukumā dosies 18. decembrī plkst. 3:30, kad spēkosies ar Minesotas “Timberwolves”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par