Porziņģis: Nebija viegli pielāgoties “Mavericks” spēles stilam

Latvijas basketbola zvaigzne sarunā ar mediju “The Athletic” atklāja, ka viņam nav bijis viegli pielāgoties Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” spēles stilam. 

Porziņģis izteicās: “Nebija viegli pielāgoties “Mavericks” spēles stilam. Cenšos darboties uzbrukumā. Zinu, ka šis ir spēles stils, kuru gribam demonstrēt un es gribu uzvarēt. Nebiju drošs, ka tas izdosies tik ātri, taču zināju, ka mums būs pašiem sava uzbrukuma sistēma. Dažās spēlēs es uzbrūku vairāk grozam, citās mazāk. Luka Dončičs cenšas mani iesaistīt uzbrukumā pēc iespējas vairāk, bet lielākoties mēs atdodam bumbu viņam un ļaujam spēlēt.” 

“Biju sašutis un bēdīgs sezonas sākumā. Man šķita, ka pēc traumas uzreiz demonstrēšu tādu sniegumu, kādu es varu rādīt. Tas bija ļoti grūti. Es zināju, ka vasarā es strādāju ļoti smagi, tādēļ biju vīlies sevī. Man ir daudz iespēju, taču bieži metu garām brīvos metienus – man pienākums ir tos realizēt,” turpināja Latvijas basketbolists. 

“Esmu ticis pāri Ņujorkai. Viss, kas notika, tas, lai paliek pagātnē. Patiešām vēlu Ņujorkas “Knicks” organizācijai visu to labāko. Gribu, lai viņiem sāk veikties,” par bijušo komandu izteicās latvietis. 

Jau vēstījām, ka Porziņģis šajā vasarā parakstīja Latvijas sporta un Dalasas “Mavericks” vēsturē lielāko līgumu – 158 miljoni dolāru (139 miljoni eiro) piecos gados. 

“Mavericks” uzbrucējs Porziņģis šosezon ir otrs rezultatīvākais spēlētājs vienībā, jo vidēji mačā guvis 16,8 punktu, sakrājis 8,9 atlēkušās bumbas un veicis 2,2 blokus. “Mavs” nepārprotams līderis šajā sezonā ir Luka Dončičs, kuram vidēji 30,3 punkti, 10,1 atlēkusī bumba un 9,2 rezultatīvas piespēles. 

Tikmēr kopumā karjerā 24 gadus vecais latvietis piedalījies 206 NBA pamatturnīra mačos – caurmērā gūti 17,7 punkti, izcīnītas 7,3 atlēkušās bumbas, bloķēti divi pretinieku metieni un atdotas 1,3 rezultatīvās piespēles. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par